INSTAGRAM

pondělí, září 30, 2013

MIRROR ALIEN

Brýle s barevnými zrcadlovými skly jsem si oblíbila u Ejvi a proto jsem si pořídila už dvoje. Konkrétně na tyto jsem narazila nedávno v obchodě Sinsay, který je nově otevřený na Václavské náměstí v posledním patře obchodu Reserved. Tuto značku jsem vůbec neznala, ale velmi mě překvapila svým pěkným zbožím a nízkými cenami. Určitě doporučuji zajít se tam alespoň podívat a pokud nemáte cestu na Václavák, tak mají ještě jednu pobočku v OC Černý most. Co říkáte na můj nový úlovek?Jacket - Zara / jeans - Lindex / bag - Topshop / sunnies - Sinsay

Photo by Luci


SHARE:

13 komentářů

 1. nice :) New post on blog http://betweentastesandcolors.blogspot.de/

  OdpovědětVymazat
 2. nice :) New post on blog http://betweentastesandcolors.blogspot.de/

  OdpovědětVymazat
 3. moc se mi líbí botky.-)

  http://onceuponatimeside.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. Mně zaujala ta kabelka, škoda, že ji není vidět víc...

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
 5. Moc se mi brýle líbí, sama takové vlastním a taky jsem jim podlehla toto léto :-) líbí s emi jak jsi to sladila s celým outfitem opravdu moc povedené ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Kombinace kalhot a bot je úžasná!

  OdpovědětVymazat
 7. Coach Outlet Store Online, and that she sells and buys her used Coach Factory Outlet quite frequently. And while you may look at the Coach Outlet Online and think that she has bought it around a month back, because it looks just a little used, chances are that she actually got a used Coach Outlet Online yesterday from a previous owner who actually used the Coach Factory Outlet

  OdpovědětVymazat
 8. Tratar de encontrar el verdadero negocio en bolsos baratos cuando se trata de comprar es un dolor. Conozca el valor o el valor de un bolso de mano. Esto se aplica a cualquier artículo que pueda comprar, pero lo está buscando a un precio reducido.

  Publicada por: Michael Kors Bolsos | Bolsos Michael Kors Outlet | Bolsos Michael Kors Rebajas

  När du känner till den allmänna kostnaden för en handväska, kommer det att ge dig en slags måttskala på hur mycket av en affär du faktiskt får. Fuska inte dig själv och sakna en sann affär. En sann affär skulle du få 75% rabatt på en redan billig handväska med bra material.

  Det postat av: Michael Kors Väska | Michael Kors Väska Rea | Michael Kors Väska Rea

  Il existe une pléthore de détaillants de sacs à main bon marché dans le monde entier qui sont plus que capables d'offrir aux individus les meilleurs moyens par lesquels les sacs à main bon marché sont offerts aux tarifs les plus abordables.

  Il a posté par: Sac Longchamp Femme | Sac Longchamp Pas Cher | Sac Longchamp Solde

  OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig