INSTAGRAM

neděle, září 22, 2013

PFW part I.

Páteční účast na přehlídce byla tak trochu náhoda. S Luci jsme měli koupené lístky až na sobotu, ale úplně náhodou jsme dostaly příležitost účastnit se i v pátek. Vzhledem k tomu, že jsem neměla možnost přemýšlet nad tím, co si obleču, šla jsem tak, jak jsem přišla do práce. Na přehlídce jsme se potkaly s Adélou Mazánkovou, tak jsme se spolu raději hned na památku vyfotily, za což jí moc děkujeme :-). Za fotky z přehlídky se omlouvám, ale v té tmě opravdu nešly udělat kvalitnější fotky. Co vy, také jste navštívili nějakou přehlídku?
SHARE:

10 komentářů

 1. Teda, to muselo být super :) těď mě mrzí, že jsem tam nebyla, když vy vypadáte na těch fotkách tak usměvavě :-) sluší vám to:)

  http://hedwica.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Very nice show , you look fab, loved your coat..
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com
  http://instagram.com/beingbeautifulpooja

  OdpovědětVymazat
 3. Krásny outfit :) a ten účes sa mi neskutočne páči! :)
  http://www.dominikababnicova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 4. Awesome post! Thanks for sharing. The show seems a lot of fun.

  noradulce.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Moc pěkný kabátek a kabela. Taky můžu maxi (i když jsem malá a nosit bych je neměla... :-(

  www.vanda-styl.cz

  OdpovědětVymazat
 6. By taking cara menggugurkan kandungan the time to read a lot of information like this to add my insight . cara menggugurkan hamil

  OdpovědětVymazat
 7. Coach Outlet Store Online, and that she sells and buys her used Coach Factory Outlet quite frequently. And while you may look at the Coach Outlet Online and think that she has bought it around a month back, because it looks just a little used, chances are that she actually got a used Coach Outlet Online yesterday from a previous owner who actually used the Coach Factory Outlet

  OdpovědětVymazat
 8. Tratar de encontrar el verdadero negocio en bolsos baratos cuando se trata de comprar es un dolor. Conozca el valor o el valor de un bolso de mano. Esto se aplica a cualquier artículo que pueda comprar, pero lo está buscando a un precio reducido.

  Publicada por: Michael Kors Bolsos | Bolsos Michael Kors Outlet | Bolsos Michael Kors Rebajas

  När du känner till den allmänna kostnaden för en handväska, kommer det att ge dig en slags måttskala på hur mycket av en affär du faktiskt får. Fuska inte dig själv och sakna en sann affär. En sann affär skulle du få 75% rabatt på en redan billig handväska med bra material.

  Det postat av: Michael Kors Väska | Michael Kors Väska Rea | Michael Kors Väska Rea

  Il existe une pléthore de détaillants de sacs à main bon marché dans le monde entier qui sont plus que capables d'offrir aux individus les meilleurs moyens par lesquels les sacs à main bon marché sont offerts aux tarifs les plus abordables.

  Il a posté par: Sac Longchamp Femme | Sac Longchamp Pas Cher | Sac Longchamp Solde

  OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig