sobota, září 21, 2013

TRAINING IN JOB

Nedávno jsem psala o tom, že jsem byla pozvaná na představení nového růžového Powerspinu, kdy jsem také jeden dostala na vyzkoušení. Je to takový lehký kroužek, uvnitř kterého je gumová kulička. Když ji roztočíte, powerspin se stává těžší na váhu a tím právě posilujete ruce.

Cviků je hned několik a zaberou jen 6 minut. My cvičíme vždycky po práci u videa a výhodou je, že se nemusíte převlékat (na focení jsem ovšem nemohla odolat a oblékla jsem si tílko, které je v úplně stejné barvě jako Powerspin :-)). Cviky na pravou ruku jsem už ze začátku zvládala v pohodě, horší to ale bylo s levou rukou, která se špatně koordinuje. Po pravdě se mi povedlo cviky zvládnout až po celém týdnu trénování:-).

Testovala jsem celkem 10 dní a musím říci, že prvních pět dní jsem měla neskutečně namožené ruce, které přestaly bolet až po týdnu. Zbylých pár dní už šlo cvičení lépe. Myslím si, že Powerspin je ideální řešení pro lidi, kteří nemají čas chodit do posilovny nebo se prostě jen nechtějí mučit na tamních přístrojích, protože cvičení s tímhle nenápadným kroužkem je docela legrace a zábava:-). Doporučila bych ho určitě i těm, kteří mají sedavé zaměstnání, neboť na chvíli si odskočit od počítače není nikdy na škodu. Pro případné zájemce,Powerspin se dá pořídit zde a naleznete tu i cviky, podle kterých cvičím já.


SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig