sobota, září 21, 2013

TRAINING IN JOB

Nedávno jsem psala o tom, že jsem byla pozvaná na představení nového růžového Powerspinu, kdy jsem také jeden dostala na vyzkoušení. Je to takový lehký kroužek, uvnitř kterého je gumová kulička. Když ji roztočíte, powerspin se stává těžší na váhu a tím právě posilujete ruce.

Cviků je hned několik a zaberou jen 6 minut. My cvičíme vždycky po práci u videa a výhodou je, že se nemusíte převlékat (na focení jsem ovšem nemohla odolat a oblékla jsem si tílko, které je v úplně stejné barvě jako Powerspin :-)). Cviky na pravou ruku jsem už ze začátku zvládala v pohodě, horší to ale bylo s levou rukou, která se špatně koordinuje. Po pravdě se mi povedlo cviky zvládnout až po celém týdnu trénování:-).

Testovala jsem celkem 10 dní a musím říci, že prvních pět dní jsem měla neskutečně namožené ruce, které přestaly bolet až po týdnu. Zbylých pár dní už šlo cvičení lépe. Myslím si, že Powerspin je ideální řešení pro lidi, kteří nemají čas chodit do posilovny nebo se prostě jen nechtějí mučit na tamních přístrojích, protože cvičení s tímhle nenápadným kroužkem je docela legrace a zábava:-). Doporučila bych ho určitě i těm, kteří mají sedavé zaměstnání, neboť na chvíli si odskočit od počítače není nikdy na škodu. Pro případné zájemce,Powerspin se dá pořídit zde a naleznete tu i cviky, podle kterých cvičím já.


SHARE:

3 komentáře

 1. Coach Outlet Store Online, and that she sells and buys her used Coach Factory Outlet quite frequently. And while you may look at the Coach Outlet Online and think that she has bought it around a month back, because it looks just a little used, chances are that she actually got a used Coach Outlet Online yesterday from a previous owner who actually used the Coach Factory Outlet

  OdpovědětVymazat


 2. Way back in 1974, Dungeons and Dragons took a cue from Tolkien and set a fantasy standard in gaming that lasts to this day: The race of your character influences gameplay in a meaningful way. Elves are good at bows and magic, dwarfs are heartier and use axes, and humans are for players who are unimaginably boring or painfully indecisive. Now, more "realistic" fantasy mom life shirt games like the Elder Scrolls series allow nasty woman shirt your characters to choose real world races but still base their in game stats around race.

  OdpovědětVymazat
 3. Very nice post, i certainly love this website, keep on it

  Information
  Visit Site

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig