čtvrtek, října 24, 2013

MASTIC SPA


Nedávno jsem dostala k zrecenzování několik produktů od značky MASTIC SPA. Nevím, zda jste už o těchto výrobcích slyšeli, ale jedná se o řeckou přírodní kosmetiku, která využívá ingredienci "mastichu" - léčivou pryskyřici z řeckého ostrova Chios.

Jsem ráda, že jsem mohla tuto kosmetiku vyzkoušet a napsat na ní recenzi, protože, co si budeme povídat, kritik na značkovou kosmetiku Lancome nebo Clinique je všude více než spousty a chybí vhled na méně známé, ale stejně kvalitní výrobky.

Mohla jsem si zvolit několik produktů, kdy výběr byl opravdu těžký, protože všechny výrobky vypadají velmi lákavě. Nakonec padla volba na pleťový krém, který se hodí vždycky a tři základní výrobky proti celulitidě (ruku na srdce, kdo z nás ji nemá :-)) - peeling, sérum a krém.


Slimscrub: když jsme ho otevřela, dostala mě jeho naprosto neodolatelná vůně. Účinky peelingu tady asi nemusím vysvětlovat. Tento peeling má velice jemnou strukturu, takže nepoškrábe pokožku, ale přitom máte pocit, že se něco děje :-). Trošku přemýšlím, že ho budu používat i na obličej. 

Liposvelte Serum: je ideální pro zpevnění pokleslé pokožky, což já zatím úplně nepotřebuji, nicméně voní po čokoládě, takže jeho aplikace je velice příjemná. Jelikož obsahuje stopy kakaa, nedoporučuji ihned oblékat světlé oblečení, protože malinko barví. 

Liposvelte cream: slibuje redukci celulitidy až o 47 % a úbytek tuku až o 3 cm, tak uvidíme :-). Obsahuje výtažky z mořských řas a opět krásně voní po čokoládě. Krém je hutný, ale relativně rychle se vstřebává, což mi vyhovuje. Nemám ráda krémy, u kterých ani není poznat, že jste se namazaly.


A posledním, mým nejoblíbenějším, produktem je pleťový krém, ze kterého jsem naprosto upřímně nadšena. 

Mastic Fruit Coctail: denní krém pro lesk a osvěžení pleti, o čemž už napovídá jeho název. A jak nádherně voní? Po nanesení mám pocit, že je léto a že se nacházím v Řecku na pláži :-). Rychle se vstřebává, takže na něj ihned můžete nanést make-up, což je ideální, protože mě to ráno nezdržuje. Cena je sice malinko vyšší než u krémů z drogerie, ale rozhodně to za to stojí. 

Všechny výrobky této značky můžete nakoupit na www.giagia.cz nebo si otevřít online katalog na www.masticspa.cz.

SHARE:

5 komentářů

 1. Jé, to je hezká spolupráce. :) Tuhle firmu bych asi jako jednu z mála neposlala do končin, kam Slunce nesvítí. Mám od nich zatím jen šampón a je prostě boží - kauf roku. Škoda, že ses o produktech nerozepsala trochu víc, hodlám u nich objednávat a všechno mě hrozně zajímá. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A proč bys ostatní poslala do končin?:-). Já jsem s nimi zatím neskutečně spokojená. A jaký je ten šampon ve srovnání třeba s nějakými z drogerie? Protože jestli voní tak, jako ostatní produkty, musím ho taky nutně mít:-)

   Vymazat
  2. Protože je jen málo značek, které jsou takové, že bych za ně dala ruku do ohně a posvětila je svým doporučením. :) Ale luxusní poctivá přírodka, tu můžu vždycky a v jakémkoliv množství. O šampónu jsem psala tady, tak třeba mrkni http://50shadesofanna.blogspot.cz/2013/09/sampon-s-mastichou-proti-padani-vlasu.html

   Ta pryskyřice je v něm dost cítit, jak nosem, tak pohmatem. Musí se to do těch vlasů trošku zapracovat, což mi ale absolutně nevadí - naopak. Až tohle dopíšu, půjdu si ho čichnout, miluju ho! :D

   Vymazat
  3. Ten článek máš super, asi si ten šampon také pořídím:-)

   Vymazat
 2. O této značce jsem ještě neslyšela, ale určitě se podívám na jejich výrobky. Přírodní kosmetiku mám ráda. :)

  OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig