sobota, října 05, 2013

MUST HAVE


Jsem tu s aktuálním MUST HAVE na podzim, bez kterého se určitě neobejdu ani já ani vy :-) 
1. Letos na podzim se rozhodně neobejdete bez teplé a huňaté Faux fur vesty - já si vyhlídla tuto ze Zary, kterou si dnes půjdu vyzkoušet. Můžete ji nosit na koženou bundu a v zimě pod kabát. 
2. Černá kabelka je základ šatníku - já si neustále kupuji barevné kabelky a pak se divím, že se mi k ničemu nehodí. Vybrala jsem tedy tuto jednoduchou z H&M. 
3. Beanie - letos se nosí tento jednoduchý střih více, než kdy jindy. Barvě a nápisům se meze nekladou. Já jsem si vybrala tu svou v barvě burgundy. 
4. Bílá mikina nebo tričko s černým nápisem - všichni jistě známe trička s nápisem Céline nebo YSL, letos ve vaší skříni nesmějí chybět. Pěkné takové tričko seženete například v Lindexu. 
5. Tmavá dobře krycí rtěnka - v Douglas make-up school jsem měla možnost vyzkoušet mnoho rtěnek, ale opravdu nejdéle mi držela Chanel nebo Lancome. 
6. Chloé Love - nádherná, romantická a křehká vůně. 
7. CC Cream - obnova BB Creamu. Já si zamilovala ten od Sephory, takže mohu jen doporučit. Nezatěžuje pleť a přitom funguje jako make-up.


SHARE:

7 komentářů

 1. vestička je pro mne taky top věc, kterou na podzim- zimu potřebuji. červená rtěnka také a ta kabelka z HMka je na mém ježíškovském wishlistu :D

  Once Upon a Time

  OdpovědětVymazat
 2. Thatfaux fur vest is so nice
  Happy weekend.. :)
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpovědětVymazat
 3. The fur vest, the sweatshirt, the bennie... I love them all!

  OdpovědětVymazat
 4. Coach Outlet Store Online, and that she sells and buys her used Coach Factory Outlet quite frequently. And while you may look at the Coach Outlet Online and think that she has bought it around a month back, because it looks just a little used, chances are that she actually got a used Coach Outlet Online yesterday from a previous owner who actually used the Coach Factory Outlet

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig