pondělí, října 14, 2013

WINTER 2013

 Co rozhodně nesmí letos v zimě chybět ve vašem šatníku?  
Letošní podzim a zima budou bavit nejen mě, ale určitě i vás. Pozitivní na zimě 2013 je to, že vás nový šatník nebude stát ani moc peněz a proč? Protože bohatě postačí, když vlezete do skříně partnerům, maminkám nebo babičkám tak, jak jsem to udělala právě já. Letos se totiž vrací móda, kterou si pamatuji z fotek svojí mamky nebo (hůře) z fotek, kdy jsem chodila na základní školu.
1. OVERSIZE KABÁTY : letos zapomeňte na vypasované, postavu obepínající kabáty, protože frčí velké pánské kabáty. Ovšem vždy je potřeba respektovat svou postavu. 
2. KOŽICHY: při výběru toho pravého si dejte jen pozor, aby kožešina nevypadala příliš uměle. 
3. TARTAN: vzor školaček je opět v kurzu. Nejlépe uděláte, když ho předvedete na sukních přesně tak, jak jsme to nosívaly na prvním stupni základní školy. 
4. BIKER BOOTS: ocvočkované i hladké, nízké i vysoké. Tyhle botky jsou každopádně neskutečně pohodlné. 
5. TMAVÁ RTĚNKA: čím tmavší, tím více in. Při nanášení tmavých rtěnek doporučuji použít speciální štěteček, aby byla barva co nejlépe a nejpřesněji nanesená. Letošní zimní móda ovšem povoluje i "rádoby" nedbale namalované rty. 
6. OVERSIZE SVETRY: čím větší, tím lepší a také teplejší. Já ten svůj perfektní objevila ve skříni svého manžela a už ho asi nikdy nesundám. 
7. NÁKRČNÍKY: otevřete skříň svých maminek, tet nebo babiček a určitě objevíte kožešiny z lišek nebo králíků, které zahřejí i v té největší zimě, letos budou totiž výrazně zdobit krky nejen ruských žen :-). 
8. KOZAČKY NAD KOLENA: konečně jsem se těšila, že móda kozaček nad kolena je už za námi (příliš totiž nelichotí malým postavám jako jsem já), ale bohužel není. Letos uděláte nejlépe, když nikdo celou zimu neuvidí vaše nohy. 
9. BRÝLE S BAREVNÝMI ZRCADLOVÝMI SKLY: oživí a prozáří skoro každý outfit a navíc se pod ně nemusíte vůbec líčit :-).

SHARE:

11 komentářů

 1. Rudá rtěnka a kozačky nad kolena u mě taky nesmí chybět :)

  http://evelinkablog.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 2. Tartan skirt is too good.. :)
  I am personally inviting you to enter my sunglasses giveaway, do check it out.
  http://www.beingbeautifulandpretty.com/2013/10/mignon-mignon-sunglasses-giveaway.html?m=1
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  OdpovědětVymazat
 3. Na bikery nedám dopustit. Všechny mám o něco větší, abych je mohla nosit i v zimě :D Super :)

  OdpovědětVymazat
 4. Oversize kabáty sa mi páčia, ale ja v tom vyzerám hrozne. Som v tom úplne stratená :D

  http://www.margifashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 5. Tak tuhle zimu proste musim mit oversize coat , planuju jeden HM ale bojim se ze mi v nem bdue zima od ud je tenhel cerny?? :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jeste od kud jsou ty kozacky , biker uz smaozrejme mam ale prijde mi ze vysoke kozacky naopak postave lichoti :-)

   Vymazat
 6. Coach Outlet Store Online, and that she sells and buys her used Coach Factory Outlet quite frequently. And while you may look at the Coach Outlet Online and think that she has bought it around a month back, because it looks just a little used, chances are that she actually got a used Coach Outlet Online yesterday from a previous owner who actually used the Coach Factory Outlet

  OdpovědětVymazat
 7. Think it speaks a lot about the character of the guys, Philbin said. Never stopped believing that they could get the job done. Loss for the Jets (4 11) overshadowed a dazzling performance by rookie quarterback Sam Darnold, who threw for a career high 341 yards but never got a chance with the ball in overtime.

  "The way in which [director Rian Johnson] decided to create the cat shirts Force connection by just simply doing vertical cuts without using any CG. It's pure migos t shirt simplicity in terms of filmmaking with visual cuts. We cut to her side; we cut to Kylo Ren; we cut to her; and back and forth,"Klyce explained.

  OdpovědětVymazat
 8. Was baptized down the street at Sacred Heart, he assures her. I promised myself that I wouldn set foot on Hanover Street this time too busy, too known yet I can help it. I enchanted by this minuscule, garlic charged closet, where chefs toss pasta in pans in full view of an open kitchen, wine and oil and tomato sauce splashing in the air, an elegant spectacle of chaos, sizzle, and ballet..

  Orson Welles was last seen as a planet eating monster fueled supreme shirt with the rage beer shirts of centuries. Also, he was in the '80s Transformers movie. But if the Wellster was known best for anything, it was making movies that were totally about a real person while totally pretending not to be.

  OdpovědětVymazat
 9. There are certainly a lot of details like that to take into consideration. That is a great point to bring up. I offer the thoughts above as general inspiration but clearly there are questions like the one you bring up where the most important thing will be working in honest good faith. I don?t know if best practices have emerged around things like that, but I am sure that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls feel the impact of just a moment’s pleasure, for the rest of their lives.

  Visit Web
  Myopportunity.com
  Information

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig