sobota, listopadu 02, 2013

NEW IN

Boj za těmito kozačkami zabral celých dlouhých 14 dní. Od té doby, co jsem je viděla na Adéle tady, musela jsem je nutně mít. V Zaře je ale měli buď vyprodané, nebo zrovna nebyly finance. Předevčírem se ale sešly obě potřebné ingredience a boty jsou už u mě ve skříni, co na tom, že je má celá Praha, protože jsou prostě boží! K tomu už jen nasadím tuhle čepičku a můžu vyrazit do ulic :-)

Shoes, cap - ZaraSHARE:

9 komentářů

 1. totally like it! shall we follow by faceboook and bloglovin?
  www.supongoestilo.blogspot.nl

  OdpovědětSmazat
 2. jsou senzační!
  taktéž čepka))

  OdpovědětSmazat
 3. Ty vypadají opravdu skvěle, nějaké podobného bych i já brala!:)

  OdpovědětSmazat
 4. Tratar de encontrar el verdadero negocio en bolsos baratos cuando se trata de comprar es un dolor. Conozca el valor o el valor de un bolso de mano. Esto se aplica a cualquier artículo que pueda comprar, pero lo está buscando a un precio reducido.

  Publicada por: Michael Kors Bolsos | Bolsos Michael Kors Outlet | Bolsos Michael Kors Rebajas

  När du känner till den allmänna kostnaden för en handväska, kommer det att ge dig en slags måttskala på hur mycket av en affär du faktiskt får. Fuska inte dig själv och sakna en sann affär. En sann affär skulle du få 75% rabatt på en redan billig handväska med bra material.

  Det postat av: Michael Kors Väska | Michael Kors Väska Rea | Michael Kors Väska Rea

  Il existe une pléthore de détaillants de sacs à main bon marché dans le monde entier qui sont plus que capables d'offrir aux individus les meilleurs moyens par lesquels les sacs à main bon marché sont offerts aux tarifs les plus abordables.

  Il a posté par: Sac Longchamp Femme | Sac Longchamp Pas Cher | Sac Longchamp Solde

  OdpovědětSmazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig