čtvrtek, března 20, 2014

I NEED COFFEE

/Photo by kamilaklara.com /

Život bez kávy (hlavně té ranní) si nedovedu prakticky představit. Nejsem chutí a kvalitou kávy až zas tak moc zhýčkaná, doma, než vyrážím do práce, si klidně vystačím s hrníčkem instantního kafe a když jdu ráno do fitka, odměním se malým kelímkem sojového kapučína z Costa Coffee - já vím, žádná velká hitparáda. Poslední dobou, díky svým kamarádkám (třeba této nebo této) začínám objevovat taje lepších kaváren, kde chuť a vůně kávy je přeci jen o něco lepší :-) a hlavně tam mají výborné snídaňové menu (i ve čtyři odpoledne) a dortíky..... :-). Tři nejoblíbenější mám pro vás právě tady.
Café Lounge (klik) - výborná káva, lahodné dortíky a ještě lahodnější kozí sýr na domácí focaccie s grilovanou zeleninou. Kavárnu najdete na Újezdě v Praze 5. 
Můj šálek kávy (klik) - v Šálku vznikly právě tyhle fotky při jedné teplé březnové neděli. Nabízí výbornou čerstvou kávu z vlastní pražírny, domácí kuchyni a dorty, mňam :-). Kavárnu hledejte přímo v srdci Karlína. 
Monolok cafe (klik) - tuto kavárnu najdete na Vinohradech. Mě zaujala především svým neotřelým designem interiéru a vejci na hniličko, která jsem si dala v pět odpoledne....naprosto skvělá odpolední snídaně.
A jaké kavárny nebo restaurace patří mezi vaše oblíbené? Ráda získám nějaké nové tipy, abych věděla, kam jít uspokojit své chuťové buňky :-)

SHARE:

17 komentářů

 1. Café Lounge neznám, ale jinak <3!!! Děkuji za tip a moooc ti to sluší :).

  OdpovědětSmazat
 2. love!
  xx
  daniella
  simplybeautifulelegant.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 3. ani v jedný kavárně jsem zatim nebyla, musim napravit... akorát mám problém s tim že mi černá káva nechutná a mléko nemůžu :D

  OdpovědětSmazat
 4. A já jsem si myslela, že budete psát o této :-) http://www.scuk.cz/podniky/i-need-coffee/ (kousek od Palackého náměstí, směr Karlovo nám.) S.

  OdpovědětSmazat
 5. Mam rada kavarnicku Mezi zrnky taktez vinohrady, super kafe, polivky, sendvice a vsechno ti daj i sebou! Supr doporucuju!

  OdpovědětSmazat
 6. Really nice pictures. I am so sad that there's only 3 pics :(

  Would you like to follow each other? I followed! ; )
  http://muffliato9.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 7. Lovely photo, you look so pretty!

  Would u like to follow each other ?

  Milkyrabbit.blogspot.it

  OdpovědětSmazat
 8. Do Monoloku mě Kamča taky vzala! Super, až zas budu někdy v Praze bude se hodit! :)

  OdpovědětSmazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig