sobota, března 08, 2014

LINDEX BY KATE HUDSON

Letos začala má oblíbená módní značka Lindex spolupracovat se světoznámou herečkou Kate Hudson, která se stala modelkou velké kampaně pro sezónu Jaro/Léto 2014. Tato kolekce bude uvedena na světový trh v prodejnách Lindex a na webu lindex.com 19. března. 
„Jsme nadšeni, že toto jaro spolupracujeme s Kate Hudson. Myslím, že Kate dokonale vystihuje naši módu, a to jak svou vřelostí a jiskrností, tak i svým zcela zjevným smyslem pro styl,“ říká Johan Hallin, konceptový a marketingový ředitel ve společnosti Lindex.
„Tato kolekce je tak svěží a jedinečná,“ říká Kate Hudson. „Svou módností a přístupností osloví spoustu různých typů žen, bez ohledu na to, jakou profesi vykonávají.“ 
Kate Hudson bude spolupracovat se společností Lindex celkem na třech kolekcích. Ta první má představovat interpretaci bohémského stylu, další je více městská a zákazníci v ní najdou pohodlné kalhoty, vrstvení a mírný charakter sportovního oblečení. Poslední kolekce je veselá a sexy, a svoji inspiraci čerpá v Japonsku. 
„Spolupráce se společností Lindex na této kampani mě opravdu moc bavila. Oblečení má inspiraci v uvolněných, elegantních a bohémských trendech, kolekce je rozvolněná, ale přesto má jasnou strukturu. Jde o velice výraznou řadu a já si myslím, že se ženám bude moc líbit,“ tvrdí Kate Hudson. 

SHARE:

4 komentáře

  1. Great post dear!

    http://hiddenndreamms.blogspot.com

    OdpovědětVymazat
  2. Krásná herečka, lépe snad vybrat ani nemohly :-) moc se mi ty kousky líbí nejvíce ten šedý křivák/?! s azteckým vzorem na poslední fotce :-) hmm...značka LINDEX se mi zamlouvá...

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig