neděle, listopadu 09, 2014

50 SHADES OF BROWN


Miluju podzim a je to moje naprosto nejvíc nejoblíbenější roční období. Když k němu ještě připočteme krásné počasí, neskutečně množství barev, víkend a dokonalé kožené jezdecké boty od Kurta Geigera, vznikne kombinace, která mě dělá tou nejšťastnější. Co se outfitu týče, našla jsem konečně skoro dokonalou aviator bundu (k dokonalosti jí chybí už jen aby byla z kůže) a skvěle padnoucí skinny džíny, které konečně nikde nepřekážejí a nelezou tam, kam nemají. Boty na mě čekaly v naprosto neskutečné slevě na stránkách www.shoeaholics.com a nedám na ně dopustit :-). Co na ně říkáte?


Aviator jacket, shirt, sunglasses, bucket bag - Mango / jeans - Lindex / leather boots - Kurt Geiger
SHARE:

13 komentářů

 1. Love ur jacket!

  Check out my new post Here!!!

  OdpovědětVymazat
 2. Wonderful bag!

  have a lovely Sunday dear :)

  OdpovědětVymazat
 3. beautiful clean ans smart outfit , so loved the jacket
  Happy Sunday,
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 4. Juu, fakt krásná víkendová kombinace! <3

  OdpovědětVymazat
 5. Perfektní bunda, taky jsem si ji chtěla objednat.

  OdpovědětVymazat
 6. Takéto outfity priam milujem! Veľmi Ti to svedčí :)

  http://www.margifashion.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. nadherne jesenne fotky ^^ Aj ja mam rada jesen..cez vikendy :D Inak z nej zazivam len chladne rana a skore stmievanie, co ma neba :/

  OdpovědětVymazat
 8. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig