středa, ledna 14, 2015

TWINS

/ Ph by Hugo Vitamvas/

Uvažovali jste někdy nad tím, jaké by to bylo, kdybyste měli dvojče? Někoho, kdo by prostě vypadal naprosto přesně jako vy? Já po tom toužím už od malička (možná proto jsem se narodila ve znamení blížence). Vždycky jsem chtěla využívat výhod záměny při zkoušce ve škole, doma tvrdit, že tohle jsem rozhodně já nebyla, na rande předstírat, že jsem někdo jiný, zkrátka být jako Mary-Kate a Ashley Olsen ve filmu Táta z billboardu :-). 
Tahle myšlenka mě prostě jen tak napadla, když jsem vybírala vhodnou fotku na naše firemní stránky a nemohla se rozhodnout, jestli tu s brýlemi nebo bez. No a když jsem dala fotky vedle sebe, uvědomila jsem si, že by se mi občas hodilo mít dvojníka a to nejen kvůli tomu, že mám teď tolik práce, že bych se potřebovala asi roztrhnout. Ale rozhodně si na NIC ve svém současném životě nestěžuju, naopak, člověk by mohl být takhle efektivní, produktivní a plný energie celý život, co říkáte?
SHARE:

5 komentářů

 1. Love the striped shirt!
  ♥♥♥
  Jeanne
  http://fashionmusingsdiary.com

  OdpovědětVymazat
 2. To je opravdu zajímavá úvaha...nikdy jsem nad tím takhle nepřemýšlela, mám mladší ségru, která je docela jiná než já - někdo sice trvrdí, že jsme si podobné, třeba smíchem, tím, jak mluvíme a tak...ale vzhledově podle mě moc ne a povahově ještě asi méně :) Takže i kdyby vypadala stejně, podle povahy by se asi poznalo, kdo je kdo :D Kterou fotku jsi nakonec vybrala? :)

  Pieces of FRECKLED style

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vybrala jsem obě, ale na web, jakožto manažer, budu muset dat tu bez bundy :-(

   Vymazat
 3. Blíženci vedou! Většina mých přátel je v blížencích a dokonce i můj Fred:) Já bych brala sourozence, ale nemuselo by to být asi úplně dvojče:)

  OdpovědětVymazat
 4. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig