neděle, května 10, 2015

SUNDAY O BAG INSPIRATION

Untitled #78

Trocha inspirace, jak můžete nosit okouzlující a praktickou O bag tašku. Já si byla tu svou dnes vyzvednout v Zootu a jsem jí naprosto ohromena. Od teď už ji nedám z ruky, protože perfektně ladí k mému už několik měsíců trvajícímu únavovému syndromu a vejde se do ní opravdu skoro všechno :-).

P.S.: Koupila jsem si neutrální béžovou a nezapomněla jsem přihodit i jedny voňamé melisskové balerínky.

Untitled #78
Untitled #78
Untitled #78
SHARE:

4 komentáře

 1. Achjóó, fakt. Uplně jsem se do ní kvůli tobě zamilovala a už jí mám trvale otevřenou v záložce a pořád nad ní přemýšlím :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen do ní, je vážně boží :-). Já na tenhle styl nikdy nebyla, ale teď to na mě prostě přišlo a musela jsem ji mít. Navíc jak pako pořád nosím kabelky v ruce a tak nemůžu tahat další věci a tahle je konečně na rameno!!!:-)

   Vymazat
 2. S Hunterkama - to je naprosto můj styl:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig