INSTAGRAM

úterý, července 14, 2015

KITCHEN & LIVINGROOM


Náš byt ještě není zdaleka hotový, chybí udělat úplně celá ložnice, dětský pokojík i koupelna má ještě nějaké mouchy. To, co máme z 90 % hotové je kuchyň společně s obývákem, proto se nestyďte a pojďte společně nahlédnout pod pokličku našeho nového bydlení.

Kuchyň jsem vždycky chtěla mít minimalistickou, jednoduchou a ne příliš barevnou. Tak to nakoncec dopadlo tak, že jsme zůstali u sterilní bílé a trochu ji oživili dubovým dřevem. Detaily jsou z nerezu, to proto, že jsem vždycky tajně toužila po tom, aby moje kuchyň vypadala tak trochu jako v bistru, což mi tato kombinace skvěle umožňuje.


Rozvržení kuchyně bylo naprosto jasné už od samého začátku. Manžel chtěl totiž ostrůvek, aby se mohl při vaření koukat na televizi a já zase proto, abych si s ním mohla povídat. Celou kuchyň máme z Ikea (kromě trouby a indukční varné desky) a zatím jsme doopravdy spokojení. Uvidíme tedy, jestli bude stát i za pět let, ale pevně věřím, že bude stát až do té doby, než oba změníme styl.Moje mamka dělá ten nejlepší domácí bezinkový sirup na světě, takže mi teď celou kuchyň zdobí obří skleněné nádoby plné sladkého ulepeného sirupu, ale to neustálé otírání kuchyňské linky za tu neuvěřitelnou dobrotu prostě stojí! Jo a ta zelená láhev v pozadí, to není jed, to je sirup s příchutí kiwi :-).


Muškáty sice nepatří mezi mé nejoblíbenější květiny (pivoňky by byly lepší, že ano:-)), ale protože nám na balkón svítí celý den sluníčko, žádná jiná kytka by tam pravděpodobně nepřežila. A řekněme si upřímně, když jdete venku okolo balkónu, který je plný barevných muškátů, tak to má něco do sebe.


Pokud sledujete můj blog pravidelně, tak už jistě dobře víte, že miluju skandinávský styl a že bych tak chtěla mít laděný obývací pokoj. Zatím jsem se ke koupi těch správných doplňků nedostala, ale pár doplňků z F&F home mi trochu pomohlo. V budoucnu se chystám koupit si velkou kůži z krávy a položit ji doprostřed obýváku (omlouvám se všem ochráncům zvířat, veganům i vegetariánům).


A na závěr  bych chtěla poděkovat pánovi (nebo paní), který navrhl do bytu právě tento druh podlahy, protože barva je naprosto dokonalá a splnila veškerá má očekávání! 

Jen co doděláme ložnici, ukážu vám i zbytek našeho bydlení, ale na dětský pokojíček, na ten si budete muset ještě pár měsíců počkat. Tak jak se vám u mě doma líbí?

SHARE:

29 komentářů

 1. Ta kuchyň je opravdu bohovská. Moc pěkné bydlení =)

  OdpovědětVymazat
 2. everything is so spick and span and elegant too
  Kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 3. Odkud je ten obal na kapesníky prosim?

  OdpovědětVymazat
 4. To je moje vysněný bydlení! Máte to překrásný a tenhle článek mě strašně moc bavil <3

  OdpovědětVymazat
 5. Moc krásné to doma máte, super, jednoduché, čisté...moje gusto :)

  OdpovědětVymazat
 6. Naprosto okouzlující! A skvělé fotky!

  OdpovědětVymazat
 7. V jakem patre bydlite? Chceme si s pritelem kupovat byt v novostavbe, ale vsechny jsou extremne drahe a kdyz ne, tak jsou v prizemi:( Takovyto byt je muj sen:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě že přízemí, ale je to super, vůbec si nestěžuju, mám obří balkón takže to je jak když máš zahradu, ale chce to holt nějaké bezpečnostní opatření no :-(.

   Vymazat
 8. Naprosto dokonalá a perfektní minimalistická kuchyň! Máš vkus. :)

  OdpovědětVymazat
 9. Nádhera, taky mám moc ráda skandinávský a nordic-french styl, ale spíš než minimalistický preferuji shabby :)
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat
 10. Kaji super práce !

  http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 11. Wau!!!! To je krása, hlavně ta kuchyň je úžasná ♥♥♥ jednou chci taky takovou :)

  OdpovědětVymazat
 12. Moc krasne! Takove bydleni by se libilo :).

  OdpovědětVymazat
 13. Moc krasne! Takove bydleni by se libilo :).

  OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig