pondělí, července 27, 2015

MY PREGNANCY RUNNING


Druhý trimestr v těhotenství je ideální doba pro to, aby se žena zpět vrátila ke sportu, který dělala, než otěhotněla (v odlehčené verzi samozřejmě). Jednak už se nemusí tolik bát nějakého rizika a navíc se už konečně cítí mnohem lépe, protože nějaké ranní nevolnosti se objevují opravdu jen ojediněle. 

Já sama jsem se tedy opět vrátila k běhání. V kuse uběhnu samozřejmě maximálně dva kilometry, protože déle to zkrátka nevydržím (bříško se tak zvláštně napíná a vlní). Na začátku jsem se ale dost bála, přeci jen nárazy chodidel o tvrdou zem by mohly miminku nějak ublížit. Začala jsem proto hledat ideální boty na běh pro těhulky, které by nárazy výrazně potlačily. Velmi dobrou zkušenost z minulosti mám s adidas Boost, proto, když na jaře přišel nový model adidas Ultra Boost, rozhodla jsem se, že ho vyzkouším.

A jaké Ultra Boosty vlastně jsou? Jedná se o vůbec první botu, kde je k tlumení použita 100procentní boostová mezipodešev bez příměsi tradiční EVA pěny, jako tomu bylo u starších modelů. Co to znamená v překladu? Že bota je ještě daleko měkčí než její předchůdkyně, což je přesně to, bez čeho se teď při běhu neobejdu. Navíc adidas tvrdí, že boost poskytuje až o 20 procent vyšší energetickou návratnost než konkurence. Boty mě zaujaly už na první pohled a to především svým vzhledem, který tak trochu připomíná ponožku a i se podobně oblékají. Možná proto tak perfektně drží na noze a nemají tendence se vyzouvat nebo rozvazovat. Celá bota je z bezešvého pleteného materiálu bez jazyka a tkaničky jsou spíše jen na potřebné dotažení boty, aby lépe seděla, což ženy s rostoucím bříškem mohou jako já velmi ocenit, protože do boty prostě jen tak vklouznete a lehce zavážete. Žádné zdlouhavé ohýbání, které může být tak nepříjemné, že vás od běhu úplně odradí.

A jak se mi v nich běhá? Pokud se tomu, co předvádím, dá říkat běh (říkejme tomu spíše indiánský běh), pak se v nich běhá fantasticky! Určitě vám ale botky doporučím i jen na obyčejné procházky bez běhu, protože každý krok se z ničeho nic stává slastí pro vaše oteklé nohy :-). Takže pokud ještě váháte, už nemusíte!


SHARE:

13 komentářů

 1. Thats awesome that you are working out even during pregnancy. Way to stay healthy! Love your pictures. :)

  --Samantha

  https://instagram.com/samanthatophamhatch/

  OdpovědětVymazat
 2. I love visting your blog :) Your style is always amazing! Thanks for inspiring me xo


  I have a new blog post that I think you would like! ♥
  http://www.cityfashiongirl.com/2015/07/when-in-doubt-wear-polka-dots.html

  I also posted a new video on my YT channel! ♥
  https://youtu.be/J1Ah6WqmEHg

  OdpovědětVymazat
 3. No tak ty fotky jsou neskutečný!

  OdpovědětVymazat
 4. O boostech uvažuju už jakou dobu, asi si je fakt pořídím :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Káji kde je to focený?

  OdpovědětVymazat
 6. Krasný fotky a máš super vlasy.

  OdpovědětVymazat
 7. Fotky se vážně povedly, bylo to skvělé odpoledne ve třech 😊

  Boosty mám, nejsem velký znalec, ale běhá se mi v nich dobře i když jsou ze starší kolekce. 👯

  OdpovědětVymazat
 8. Ty Boosty jsou úplně skvělý a ta růžová láhev taky!!♥ Tu nutně potřebuju :)

  OdpovědětVymazat
 9. Krásný článek a krásné fotky!

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig