středa, července 22, 2015

SHOPPING MATERNITY CLOTHES


Sama těhotenskou módu teprve objevuju a lovím a proto jsem se rozhodla přinést vám pár tipů, kde můžete nakoupit pěkné a ne příliš drahé kousky. Pár věcí jsem si koupila z H&M, něco mám vyhlídnuté na Asosu a poslední dobou koukám i po něčem na Zootu, kde bych chtěla skoro všechno :-). Nejdřív jsem si myslela, že normální oblečení budu nosit tak dlouho, jak jen to bude možné, ale oni jsou ty věci s volným bříškem tak moc pohodlné. Nějaké šaty mám ale i netěhotenské a do těch se ještě chvíli vejdu.

H&M

Untitled #86

H&M patří mezi cenově velmi dostupné obchody a teď v období slev tam seženete super pohodlné těhotenské oblečení i do dvou stovek, čehož jsem samozřejmě neváhala využít a pořídila si jedny džíny a dva topy (outfit s nimi můžete vidět zde).

ASOS


Untitled #87


Asos má velkou výhodu v tom, že na jejich webových stránkách seženete spoustu značek pohromadě a to v různých cenových kategoriích. Pokud chcete pohodlné těhotenské šaty za dobrou cenu, vybírejte právě na Asosu.

NORDSTROM

Untitled #88


Nordstrom je americký e-shop, který nabízí spoustu luxusních značek a proto je podstatně dražší než všechny předchozí obchody. Za poštovné zaplatíte nemalou částku a ještě si na zboží docela dlouho počkáte. Na oplátku ale zase budete nosit kousky, které jen tak někdo v Čechách nemá.

LINDEX
Untitled #89


Lindex býval kdysi mým nejoblíbenějším obchodem, ale poslední dobou mi přijde, že jen přidává na ceně a ubírá na kvalitě. Těhotenské oblečení jsem si od nich tedy ještě neobjednala, protože mě upřímně ani nic moc nenadchlo. Co jsem ale objednala jsou věci pro miminko, protože ty byly doopravdy boží :-).
SHARE:

5 komentářů

 1. Beautiful suggestion! Lucky for us, nowadays we can be pregnant and stylish ;)

  http://fashionabejita.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat
 2. You look fabulous!! Soooo beautiful and I love your hairstyle!!


  Amber
  All the Cute

  OdpovědětVymazat
 3. Skvělé typy, i kdyžpro mne zatím neaktuální, na první fotografii ti to hrozně sluší, hlavně sukně se mi líbí!

  OdpovědětVymazat
 4. veľmi pekné kúsky :-) Michaela
  www.imperfect-woman.com

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig