pondělí, srpna 31, 2015

NESTLÉ CARO


Jsem absolutní milovník kávy a minimálně jeden šálek si dopřávám každý den už asi od svých čtrnácti let. Jenže teď, od té doby, co jsem těhotná mě po klasické kávě bohužel docela dost pálí žáha (a to i po té bez kofeinu). Chvíli jsem přemýšlela, jak to vyřešit a protože se hrnku kafe k snídani prostě odmítám vzdát, začala jsem hledat nějaké náhradní řešení....

....a to jsem také našla u Nestlé Caro. Caro je cereální nápoj přírodního složení, který neobsahuje kofein a svou chutí připomíná mou ranní kávu, kterou jsem už leta zvyklá pít. Chvíli jsem si na novou chuť zvykala a ze začátku mixovala vždy lžičku Cara a lžičku klasického rozpustného kafe. Teď už jsem si na něj ale zvykla tolik, že jeho chuť prakticky nerozeznám a jsem vlastně ráda, protože až se narodí naše malá, nebudu muset řešit kávu bez kofeinu kvůli kojení.Vyzkoušela jsem i několik dalších produktů od Cara, jako Caro Active, který je vhodný pro aktivní osoby a Caro Ricoré, což je nápoj bez lepku. Pokud jste v podobné situaci jako já a často vás pálí žáha nebo nemůžete z nějakého důvodu kofein, určitě sáhněte po některém z Caro nápojů a napište mi své zkušenosti nebo recepty, na které jste přišli, protože s Carem se dá prý i výborně vařit nebo péct :-).


SHARE:

20 komentářů

 1. Kavičkovanie je môj každodenný rituál! Doma mám už dlhšie vzorky od Nestlé Caro, len som si ich ešte netrúfla vyskúšať. Neviem na čo vlastne čakám. Po Tvojom článku, už hádam zajtra ochutnám. :-)

  Katharine-fashionisbeautiful
  Súťaž so Zonerom

  OdpovědětVymazat
 2. Taky jsem spotřebitel kávy už od puberty a v té době to mamce docela vadilo, že "ve svém věku ještě kávu pít nemám".. Takže mi ze začátku "vnucovala" Meltu a zmíněné Caro (v té době to mělo myslím i jiný název). Občas, když se u nás objeví i teď, tak si ho dám. Nemohu říci, že by mi to nechutnalo, ale je pravda, že rozdíl rozeznám. Takže zatím zůstávám u kávy, ale tip je to dobrý :-) A jen tak mimo - moc ti to sluší! :-))
  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 3. Hmmm, hmmm, kávu miluju!
  Caro znám z vidění..jakože, v práci stává na polici, vždy kolem něj chodím, koukám, no neměl jsem ještě odvahu ho vyzkoušet =D. Ale po tomto článku mu alespoň jednu šanci dám ;)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 4. Caro je super :) Já nemůžu kofein dělá mi zle na tlak....takže používám caro nebo bezkofeinové kávy....případně bílou kávu tu miluju

  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Asi ho budu muset taky vyzkoušet!

  OdpovědětVymazat
 6. Kofein mi taky obcas nedela dobre. Caro urcite zkusim ;-)

  OdpovědětVymazat
 7. Caro milujeme. Můj syn tomu říká káva pro děti. Jednoduše nám chutná :-).

  OdpovědětVymazat
 8. Výborný nápoj, pijeme i s dětmi, nejraději s mlékem a medem:-) Káďa

  OdpovědětVymazat


 9. نقل عفش الكويت نقل عفش
  فني صحي الكويت فني صحي

  OdpovědětVymazat
 10. Coach Bags Clearance,
  Its beauty and elegance wins your love at first sight.
  Michael Kors Bags Outlet,
  The rich material and exquisite craftsmanship make it hard for you to put your hands off.
  Coach Outlet Clearance Sale,
  It is old-fashioned with its glorious tradition in terms of most luxurious materials, exquisite handicraft, unchanged aesthetic principle etc.
  MK Handbags Outlet,
  All kinds of materials are specially processed to give a buttery soft, supple yet durable finish.
  Coach Factory Outlet,
  It usually takes at least 48 hours for a skilled artisan to hand-make one.
  Cheap Ray Ban Sunglasses,
  They are a top brand of men's and women's shades that is famous all over the world.
  Jordan Shoes For Sale,
  Be it formal shoes, party wear, casual shoes and many more.
  New Air Jordan Shoes,
  The most famous of these are the sneakers and formal shoes.
  Air Force One Sale,
  These are the type of shoes which very well revolutionized the world of shoes with their design, ease of wearing, compatibility and use.

  OdpovědětVymazat
 11. There are certainly a lot of details like that to take into consideration. That is a great point to bring up. I offer the thoughts above as general inspiration but clearly there are questions like the one you bring up where the most important thing will be working in honest good faith. I don?t know if best practices have emerged around things like that, but I am sure that your job is clearly identified as a fair game. Both boys and girls feel the impact of just a moment’s pleasure, for the rest of their lives.

  Wpdemo.nusatekno.co.id
  Information
  Click Here
  Visit Web

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig