úterý, října 20, 2015

COUNTING DOWN TO OUR BABY


Trvalo to celkem krátkou chvíli, než se nám podařilo otěhotnět. Všude okolo sebe jsem slyšela příběhy, jak to někomu tvá rok a déle, tak jsem počítala s podobně dlouhou dobou. Možná proto mě i překvapilo, když jsem se dozvěděla ortel, že budu rodit na Vánoce. Alespoň budeme mít pod stromečkem skutečně překrásný dáreček, kterého se už nemůžeme dočkat!


Nejlepší část prvního trimestru: nejlepší část byla asi ta, když jsme poprvé na ultrazvuku viděli tu malou tečku, která byla jenom a jenom naše :-).

Nejhorší část prvního trimestru: únava a hlad. První tři měsíce jsem asi nedělala vůbec nic jiného, než jen spala a jedla. Dokud jsem nebyla těhotná, nikdy jsem nechápala pojem "vlčí hlad", ten přešel až někdy v sedmém měsíci. Naopak jsem měla štěstí, že mi nebylo prakticky vůbec špatně od žaludku.

Nejlepší část druhého trimestru: rozhodně zjištění pohlaví! Byla jsem si naprosto jistá, stejně jako všichni v mém okolí, že čekáme kluka. O to bylo větší překvapení, když na nás na utrazvuku vykoukla holčička.

Nejhorší část druhého trimestru: chutě na sladké a testy na těhotenskou cukrovku. Už od začátku druhého trimestru mám tak neskutečnou chuť na sladké, že to ani nedokážu popsat. Bohužel takto jsem nabrala svých krásných 12 kilo :-(. No a testy na cukrovku? Netřeba vyprávět.

Nejlepší část třetího trimestru: třetí trimestr mám zatím před sebou, nicméně jeho nejlepší část je zatím to, že mě všichni obskakují, na což se velmi rychle zvyká :-).

Nejhorší část třetího trimestru: bolest zad, kyčlí, nespavost, neustálé chození na toaletu a každé ráno náročné vymýšlení toho, co si zase vezmu na sebe. Jsem zvědavá, jak přežiju těch posledních osm týdnů :-(.

Přes všechny slasti i strasti už se ale oba nemůžeme dočkat, až staneme rodiči naší kouzelné slečně!


SHARE:

15 komentářů

 1. Moc vám to spolu sluší =) a všechny ty strasti budou vykoupené nezměrnou radostí z miminka =). Normálně se na něj těším s vámi =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. Moc vám to sluší, ať jste hlavně zdraví!

  OdpovědětVymazat
 3. káji nádherné fotky a ty jsi nádherná nastávající maminka !!! a ty kila navíc??? asi je břísko, miminko a plodová voda, nic na tobě totiž nejde vidět !! přísahám !! takže klidně papej, stejně potřebuješ sílu

  http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. fotky jsou krasne,i clanek je krasne napsany a ja stale drzim palce tobe i mimcu.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Nádhera! nic víc k tomu není potřeba dodávat :-)

  Style Solution

  OdpovědětVymazat
 6. Hrozně moc vám to sluší, jsou to krásné fotečky, kouzelný les! Když už jsme u fashion, moc se mi líbí, jak vám spolu ladí svetry :) Přeji hodně zdravíčka a ať je třetí trimestr hlavně o radostech a těšení na miminko :) a ps: máš moc hezké vlasy!

  OdpovědětVymazat
 7. u guys look great, pics came out so good
  super excited to see your baby pics
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 8. you to are adorable

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig