úterý, října 20, 2015

COUNTING DOWN TO OUR BABY


Trvalo to celkem krátkou chvíli, než se nám podařilo otěhotnět. Všude okolo sebe jsem slyšela příběhy, jak to někomu tvá rok a déle, tak jsem počítala s podobně dlouhou dobou. Možná proto mě i překvapilo, když jsem se dozvěděla ortel, že budu rodit na Vánoce. Alespoň budeme mít pod stromečkem skutečně překrásný dáreček, kterého se už nemůžeme dočkat!


Nejlepší část prvního trimestru: nejlepší část byla asi ta, když jsme poprvé na ultrazvuku viděli tu malou tečku, která byla jenom a jenom naše :-).

Nejhorší část prvního trimestru: únava a hlad. První tři měsíce jsem asi nedělala vůbec nic jiného, než jen spala a jedla. Dokud jsem nebyla těhotná, nikdy jsem nechápala pojem "vlčí hlad", ten přešel až někdy v sedmém měsíci. Naopak jsem měla štěstí, že mi nebylo prakticky vůbec špatně od žaludku.

Nejlepší část druhého trimestru: rozhodně zjištění pohlaví! Byla jsem si naprosto jistá, stejně jako všichni v mém okolí, že čekáme kluka. O to bylo větší překvapení, když na nás na utrazvuku vykoukla holčička.

Nejhorší část druhého trimestru: chutě na sladké a testy na těhotenskou cukrovku. Už od začátku druhého trimestru mám tak neskutečnou chuť na sladké, že to ani nedokážu popsat. Bohužel takto jsem nabrala svých krásných 12 kilo :-(. No a testy na cukrovku? Netřeba vyprávět.

Nejlepší část třetího trimestru: třetí trimestr mám zatím před sebou, nicméně jeho nejlepší část je zatím to, že mě všichni obskakují, na což se velmi rychle zvyká :-).

Nejhorší část třetího trimestru: bolest zad, kyčlí, nespavost, neustálé chození na toaletu a každé ráno náročné vymýšlení toho, co si zase vezmu na sebe. Jsem zvědavá, jak přežiju těch posledních osm týdnů :-(.

Přes všechny slasti i strasti už se ale oba nemůžeme dočkat, až staneme rodiči naší kouzelné slečně!


SHARE:

16 komentářů

 1. Moc vám to spolu sluší =) a všechny ty strasti budou vykoupené nezměrnou radostí z miminka =). Normálně se na něj těším s vámi =)

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 2. Moc vám to sluší, ať jste hlavně zdraví!

  OdpovědětVymazat
 3. káji nádherné fotky a ty jsi nádherná nastávající maminka !!! a ty kila navíc??? asi je břísko, miminko a plodová voda, nic na tobě totiž nejde vidět !! přísahám !! takže klidně papej, stejně potřebuješ sílu

  http://franchemeetsfashion.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. fotky jsou krasne,i clanek je krasne napsany a ja stale drzim palce tobe i mimcu.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Nádhera! nic víc k tomu není potřeba dodávat :-)

  Style Solution

  OdpovědětVymazat
 6. Hrozně moc vám to sluší, jsou to krásné fotečky, kouzelný les! Když už jsme u fashion, moc se mi líbí, jak vám spolu ladí svetry :) Přeji hodně zdravíčka a ať je třetí trimestr hlavně o radostech a těšení na miminko :) a ps: máš moc hezké vlasy!

  OdpovědětVymazat
 7. u guys look great, pics came out so good
  super excited to see your baby pics
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 8. you to are adorable

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat

 9. ارخص شركة تنظيف بالاحساء ارخص شركة تنظيف بالاحساء  ارخص شركة تنظيف شقق بالدمام ارخص شركة تنظيف شقق بالدمام
  ارخص شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة ارخص شركة تنظيف شقق بالمدينة المنورة
  ارخص شركة تنظيف شقق بالرياض ارخص شركة تنظيف شقق بالرياض
  ارخص شركة تنظيف بجدة

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig