neděle, října 11, 2015

NAVY BLUE HUNTERS


Těhotenství je ten báječný stav, kdy se v noci stokrát musíte zvednout, protože se vám chce na záchod, ten stav, když už konečně usnete a vzbudí vás nesnesitelná bolest kyčlí, ten stav, kdy máte ve dvě ráno tak příšerný hlad, že máte pocit, že možná umřete, ten stav, kdy vám za tmy zazvoní budík a chce po vás, abyste vyrazily do práce, ten stav, kdy ráno zbalíte čtyřkilový notebook a plnou tašku věcí, které jste večer před tím prodaly na Votočvohoz a s jazykem na vestě se doplazíte na metro, ten stav, kdy sedíte do sedmi večer v práci, řešíte nesmysly a modlíte se, aby to všechno bylo už konečně za vámi ...... těhotenství je prostě naprosto báječný stav k nezaplacení. Tímto smekám před všemi ženami, které to zvládly dotáhnout až do konce 40. týdne a ještě ke všemu bez zbytečných keců porodit!Coat: Bershka / Shirt: Zara / Leggins: Tezenis / Boots: Hunter / Glasses: Lindex / Lips: YSL #13
SHARE:

14 komentářů

 1. To se mi líbí moc :-). Na blogerce hlásím odhlasováno!

  OdpovědětVymazat
 2. Vypadáš úžasně, jako vždy :).
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. jééé, ten pupík ti strašně sluší! :-) jinak své Hunterky na tohle počasí taky potřebuji :D

  OdpovědětVymazat
 4. Ty stavy teda moc příjemné nejsou =(, ale věřím, že co nevidět to bude vykoupeno neskutečnou radostí a pocitem štěstí, které mohou zažít jen maminky..
  PS: moc ti to sluší!!

  Michael
  www.ontheleaf.net

  OdpovědětVymazat
 5. Neboj, to zvládneš!! Moc ti to sluší! :)

  OdpovědětVymazat
 6. Such a lovely look! I love the way the plaid shirt and boots tie in together because of the color palette. I You look so chic :)

  I hope you have an amazing day and start to your week, beautiful!

  XO,

  Jalisa
  www.thestylecontour.com

  OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig