sobota, listopadu 21, 2015

SAVING MONEY


Jsem shopaholik, to už jistě dávno všichni víte :-). Jenže teď jsem na mateřské dovolené a nechodím do práce (byť mám asi milion dalších vedlejšáků :-)). Začala jsem tedy přemýšlet, abych nemusela neustále lítat na poštu kvůli tomu, že jsem něco prodala na Vinted (to abych si mohla koupit zase něco nového), jak to udělat, aby se mi část mých nákupů vrátila zpět. Upřímně, jsem dost líná na to, abych se registrovala do CJ programů a nakažené linky schovávala do svých příspěvků a vydělávala tak pár korun měsíčně za to, že vy si nakoupíte něco přes tento můj odkaz.

Pak jsem ale objevila portál Plná peněženka a i přes velké počáteční zvažování jsem se zaregistrovala a vy můžete také. Jak to funguje? Není na tom absolutně nic složitého, kliknete na tento odkaz, zvolíte si přihlašovací údaje a ještě dostanete ihned 50 Kč jako odměnu za registraci. Do svého profilu poté přidáte číslo účtu, kam chcete, aby byla vaše odměna zasílána a pak už se můžete vrhnout na nákupy.

Na Plné peněžence je spousta obchodů, na kterých můžete nakupovat a zároveň tak něco málo ušetřit. Já dost často objednávám na Answear, takže proč si nenechat pár utracených penízků poslat zase zpět? Tohle samozřejmě nikdy nebude způsob, kterým budete plně vydělávat, protože vždycky musíte nejprve něco utratit. Můžete ovšem vydělávat tak, že budete sdílet váš doporučující odkaz na konkrétní zboží mezi své přátele a pokud některý z nich dokončí svůj nákup, bonus putuje k vám a to aniž by se kamarád muset registrovat.


Já jsem si například tímto způsobem objednala božské Hunter holinky, protože ještě ke všemu na Answear byla ten den sleva 25 % a poštovné zdarma, takže jsem nemohla odolat. Na můj účet Plné peněženky se tudíž do 60 dní připíše adekvátní částka, kterou si nechám zaslat na účet jakmile ji budu považovat za dostatečně vysokou.

Plnou peněženku jsem objevila teprve nedávno, což mě trochu štve, protože už jsem po svých nákupech mohla mít zpět i tisíce. Jak se na tyto věci díváte vy, využívali byste nebo už využíváte něco podobného? Budu ráda za každý váš názor.

SHARE:

12 komentářů

 1. To ještě neznám, díky za tip.

  OdpovědětSmazat
 2. Už jsem o tom slyšela, asi to budu muset vyzkoušet ;-).

  OdpovědětSmazat
 3. urcize je to super,takova sleva ke kazdemu nakupu.
  www.pimpleworld.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 4. Uz jsem o tom slysela a premyslim nad tim, ze se zaregistruji.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak koukám, že na CJ programy máme celkem podobný názor :D Zato plnoupeněženku používám už asi třetí měsíc a je to fakt fajn program :-)

  Kráska dne

  OdpovědětSmazat
 6. شركة تنظيف خزانات بالمدينة المنورة تقدم خدماتها فى جميع مناطق المدينة المنورة
  نقدم غسيل خزانات بافضل المواد المطهرة و المعقمة القادرة على القضاء على كل ملوثات المياه فى الخزانات الارضية والعلوية

  OdpovědětSmazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig