úterý, prosince 15, 2015

EMMA'S BIRTH STORY


Naše dcera Emma konečně vykoukla na svět dne 10. 12. 2015 v 10:32, vážící 2570g a měřící 45 cm a to pomocí císařského řezu.

Byl to nekonečný den. Do nemocnice jsem na plánovanou operaci nastoupila už den předem, kde mě lékaři přijali na oddělení rizikového těhotenství a postupně mě během dne chystali k operaci. Byl to neskutečný stres, takový, jaký jsem snad ještě nikdy v životě nezažila, ale zároveň pocit euforie a napětí. Ten večer jsem prakticky nespala, ale to je celkem pochopitelné.

Den D přišel po nekonečném počtu probdělých hodin. Měla jsem jít na řadu okolo poledne, ale už v šest hodin ráno mi oznámili ať zavolám manželovi, že se čas operace posune o pár hodin. Nikola přijel v půl deváté ráno a společně jsme prožívali poslední minuty před tím, než se staneme úplnou rodinou. V 09:45 nastoupila lékařská četa ke mně na pokoj a se všemi hadičkami a kapačkami, na které jsem v tu chvíli byla napojená mě položili na nějaký pojízdný stůl a začali odvážet neznámo kam. V tu chvíli mi bylo strašně, chtělo se mi spát, zvracet, brečet a utíkat pryč zároveň. Naštěstí byl Nikola celou dobu se mnou. Jenže pak to přišlo, ta šílená věta "Tatínku, tady se posaďte a čekejte..". A pak už jsem na to byla úplně sama. Ocitla jsem se na stříbrném studeném stole, přikryli mě zelenou plachtou, natřeli dezinfekcí, třikrát jsem se nadechla kyslíku a najednou cítila příjemné teplo na hrudníku...a dál už nic. A najednou bylo po všem. Vzbudila jsem se na pokoji, manžel stál u mě a říkal, že máme krásnou holčičku!

Byla jsem pod celkovou narkózou takže mi Emmu bohužel přinesli ukázat až asi za tři hodiny od operace, ale byl to ten doposud nejkrásnější zážitek v životě a vůbec mi nepřipadá, že bych se o něco ošidila, když jsem nemohla rodit přirozenou cestou!


/ Ph by Lucie / 
SHARE:

20 komentářů

 1. Jste moc sikovny ze jste to tak hezky zvladly :))

  OdpovědětVymazat
 2. Super, že už je to za vámi a jste zdravé doma! :)Koukám, že je Emmička celý manžel a také je pěkně vlasaťoučká :)) Tak přeji moc zdravíčka a sžívání se :)

  OdpovědětVymazat
 3. Diky za jiny pohled, ja rodila prirozene. Celkovou anestezii navrhli lekari nebo to bylo vlastni rozhodnuti? Jeste jednou gratuluji a at jste cela rodinka zdravi.Je roztomiloucka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No navrhla jsem ji já, protože si nedokážu představit, že bych byla napůl při vědomí :-).

   Vymazat
 4. Moc gratuluji a hlavni je, ze jste obe v poradku. :)
  Emma je krasna!

  OdpovědětVymazat
 5. Pane bože! Ta je tak nádherná, no taky má po kom ;-) rozhodně to bude veselá holčina, jak už se na fotkách směje :-D krásně jsi napsala svoje pocity, líbí se mi jak jsi přijala císařský řez, někdo se toho děsí, někdo zase odsuzuje a někdo na to nemá ani názor, jako já ale když jsem si mohla přečíst co jsi vlastně prožívala vidím to zase z jiného pohledu ;-) Hlavní je že jste obě zdravé a spokojené ;-) už se těším na společné outfitové posty, vy budete skvělá fashion dvojka! :-D
  P.S. Emiička si dobře vybrala rodiče, čeká ji krásný život ;-)

  OdpovědětVymazat
 6. Oh so cute baby!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovědětVymazat
 7. congrats on having your baby.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home

  OdpovědětVymazat
 8. Gratuluji moc moc moc! :))

  Domi - dblog.cz

  OdpovědětVymazat
 9. Tenhle článek mě dojal a rozradostnil zároveň! Zrovna včera jsem nad vámi dvěma přemýšlela v práci, jak jste to asi zvládly ;)
  Přeji mnoho štěstí, radosti, lásky a hlavně rodinné pohody! :*

  OdpovědětVymazat
 10. Krásný příběh a Emma je dokonalá!

  OdpovědětVymazat
 11. Krasne jsi to napsala! Moc gratuluji a preji mnoho stesticka, zdravi a hlavne co nejmensi starosti! :) a vybrali jste krasne jmeno ❤.

  OdpovědětVymazat
 12. Hodně štěstíčka a zdravíčka :-).

  OdpovědětVymazat
 13. Gratuluji ke krásné holčičce :) ať je zdravá :)

  eL

  OdpovědětVymazat
 14. I’d have to check with you here. Which is not something I usually do! I enjoy reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

  Blogtalkradio.com
  Information
  Click Here
  Visit Web

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig