pátek, února 19, 2016

ADIDAS PUREBOOSTX


Včera jsem měla tu čest účastnit se představení nových Boostů a to modelu Adidas PureBOOST X. Neskutečně se těším na to, až si budu moci botu vyzkoušet při skutečném běhání venku. Je totiž navržená speciálně pro tvar a potřebu dámských chodidel. Je pravda, že designově bych si tuto barevnou kombinaci nejspíš nevybrala, ale k mému štěstí mají dalších několik variant. Boty mi tak trochu připomínají jakési vesmírné těleso, protože jejich klenba je prostě úplně ve vzduchu - není k botě připevněná, což mě neskutečně fascinuje.

Jak jistě víte, byla jsem před těhotenstvím docela dost aktivní běžkyně, takže se asi není čemu divit, že se teď po porodu začínám pomalu k běhání vracet. Zatím to není nic moc (běhám dvakrát až třikrát týdně tři kilometry a to si ještě dělám pauzy), ale nevzdávám se. Vlastně jsem si dala takovou roční výzvu (můžete si o ní číst každý měsíc články na Rungo), kdy se během celého roku budu snažit zhubnout a dostat se opět do formy půlmaratonského běžce.

A taková malá poznámka na konec - během těhotenství mi vyrostlo chodidlo o celé jedno číslo, takže jsou mi všechny mé běžecké boty malé. Z toho vyplývá to, že si budu muset pořídit alespoň jedny nové botky a tak nějak tuším, že to budou práve Adidas PureBOOST X :-).


/ Ph by Adidas /
SHARE:

3 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig