čtvrtek, února 25, 2016

I NEED NEW SHOES


Na focení outfitů ještě není to správné jaro, tak jsem se rozhodla vzít vás mezi mé nejoblíbenější boty. Jsem tak trochu úchyl na kozačky (ani nevím proč, moc mi nesluší :-)) a kotníčkové boty. Dřív jsem prakticky nevycházela ven bez podpatků, jenže teď s kočárkem se mi na nich dost špatně chodí, takže mi do sbírky přibyly i nějaké ty tenisky a kotníkové boty s plochou podrážkou.

Boty kupuju většinou jen kožené (to už musí být, abych koupila nějaké nekožené) a to nejčastěji v Mangu a Topshopu (zásadně online, protože ty co se mi líbí většinou vůbec nemají v kamenných prodejnách) a od března navíc spouští svůj online shopping i Zara (což je trochu problém, možná, že Emma nebude mít mlíko nebo plíny - dělám si srandu :-D).

A jak o své boty pečuju? Nijak zásadně. Mám je všechny pěkně vystavené ve skříni, aby se nikde nezohýbaly a pokaždé, když je venku trochu ušpiním, ihned je po příchodu domů očistím (asi jsem blázen...). Nejhorší je to ale se semišem, je okamžitě odřený a s tím už se bohužel nic dělat nedá, ale pokud máte nějaké tipy, sem s nimi...Boty na prvním obrázku jsou z Topshopu a koupila mi je ségra (za moje peníze) ve slevách v Palladiu. Ty na druhém jsou kožené kozačky z Manga, které jsou i přes svůj podpatek neskutečně pohodlné, bohužel mi nějak ztlousto lýtko, takže do nich asi musím trochu zhubnout. Třetí kotníčkové boty jsou ze slev z Manga a až na to, že z nich mám puchýře, je neskonale miluju. Natahovací kozačky nad koleno už znáte z několika outfitů a jsou z Bototo. Tenisky New Ballance jsem potřebovala už strašně dlouhou dobu, koupila jsem je online na Officeshoes a neskutečně se těším na to, až nebude venku bahýnko a já s nimi budu moct vyrazit do "terénu". No a ty na poslední fotce, ty jsou taktéž ze slev z Manga a stály neuvěřitelných 500 Kč (no nekup to) a pozor, ještě je mají online!

SHARE:

12 komentářů

 1. great shoe

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětSmazat
 2. Love it<3
  __________________________
  www.justynapolska.com
  Fashion&Beauty Expert

  OdpovědětSmazat
 3. ja sa už veľmi teším na jar, kedy budem môcť vytiahnuť tenisky :3 :D
  Jane´s World

  OdpovědětSmazat
 4. Já miluju ty první, jsou fakt neskutečně boží.

  OdpovědětSmazat
 5. Super botičky !!!

  Sleduj mne také na :
  www.lucieglam.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig