čtvrtek, února 04, 2016

LIPSTICKS


Bez rtěnek by svět nebyl to co je a už vůbec by nebyl takový, bez všech těch krásných žen, které rtěnky nosí. Já rtěnky miluju a dokonce ani teď, když jsem na mateřské, bez nějaké na rtech nevyjdu skoro ani se smetím :-D. Za těch pár let, během kterých jsem jim přišla na chuť, jsem si oblíbila především značku MAC a Yves Saint Laurent. Které odstíny konkrétně?


MAC Créme Cup - odstín, který se hodí úplně ke všemu. Není ani vyloženě "nude" a ani úplně růžový. Zkrátka je takový, abyste ho mohly nosit naprosto ke všemu. Navíc má tato rtěnka neuvěřitelnou krémovou konzistenci, takže se dá používat místo jeleního loje (trochu drahý jelení lůj, že ano:-)). Koupit můžete zde.


Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture číslo 13 - rtěnka, která pozvedne o něco výš většinu vašich outfitů. Jediná nevýhoda je, že se trochu rozpívá na rtech, takže k ní rozhodně musíte používat ještě červenou konturku! Koupit můžete zde.


Lancome Rouge in love - můj úplně nejnovější přírůstek. Barva je taková jakoby jahodová. Při prvním nanesení rtěnky máte pocit, že se jedná jen o světlý lesk na rty, ale po nanesení několika vrstev budete velmi překvapení. Rtěnka totiž drží několik hodin tam kde má, a to i když budete pít, jíst nebo ochutnávat mléko v dětské lahvičce :-). Koupit můžete zde.
SHARE:

17 komentářů

 1. Ale piękna kolekcja ❤️

  ________________
  www.justynapolska.com
  fashion & Beauty

  OdpovědětVymazat
 2. what a great collection you have of lipsticks.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 3. Ta spodni je top!

  OdpovědětVymazat
 4. Wow, tomu rikam sbirka :) Asi bych si vybrala Lancome Rouge, podobne vyraznou prave hledam. Ja mam rtenku od Estee Lauder, kterou pouzivam nejcasteji a kterou miluji. Zrovna jsem o tom psala clanek na www.poshlife.cz :)

  OdpovědětVymazat
 5. Všechny vypadají moc pěkně.. Já jsem k Vánocům dostala první od Macu a jsem z ní nadšená.. U jedné asi nezůstanu :-) .. Přišla jsem rtěnkám na chuť teprve nedávno, ale sbírka se pomalu rozrůstá. Došlo mi totiž, že jsem si vždycky koupila úplně blbý odstín. Zjistila jsem, že mi sluší spíše tmavší, i když trochu výraznější rtěnky (ta od MACu je odstín Carnal instinct) a taková ta růžová klasika není nic pro mě.. Pomalu si ji zvykám nosit i v běžné dny, i když to hlavní přijde o nadcházející plesové sezóně.. :-) Máš pěknou sbírku - inspirovala jsem se :3

  Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 6. Ta od Mac vypada skvele.:-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovědětVymazat
 7. I like the post format as you create user engagement in the complete article. It seems round up of all published posts. Thanks for gauging the informative posts.
  http://caramenggugurkankandungan.info/ cara menggugurkan kandungan

  OdpovědětVymazat
 8. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat
 9. May as well, I guess. The third ball of the over he tries Real Yeezy Shoes a scoop but doesn't really Discount Jordan Shoes Wholesale connect as it hits him on the pads. Proper one day stuff Ray Ban Prescription Sunglasses now. That's why there is pressure Coach Outlet Store Online on New Black Yeezys Boykin. At 6 feet Jordan Shoes For Sale Cheap 4 and 220 pounds, he Ray Ban Sunglass Hut is fast Ray Ban Round Sunglasses and will attack the ball, but he needs to show Michael Kors Bags Sale more consistency and big play ability than a

  OdpovědětVymazat
 10. It’s hard to find knowledgeable people on this topic, but you sound like you know what you’re talking about! Thanks

  Seonesia
  SEO Indonesia
  Seonesia Services

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig