středa, května 11, 2016

LISCA LINGERIE


Kdo sledujete můj instagram (@changingroombykarol), tak jste si určitě už všimli, že mi nedávno dorazilo naprosto dokonalé krajkové prádlo od značky Lisca. 5 měsíců po porodu jsem v podstatě pořád nosila jen nějaké obyčejné bavlněné nebo stahovací prádlo, aby se jizva na břiše pořádně zahojila a aby nebylo vidět to šíleně povolené břicho. Teď jsem ale začala relativně dost cvičit a když na sobě začnete pracovat, většinou si chcete za výsledky něco pořídit. Dělala jsem doma velkou "prádelní" čistku při které jsem zjistila, že potřebuju nějaké spodní prádlo, na které se dá i koukat:-). Pak jsem objevila právě Liscu a myslím, že už nebudu chtít nosit jen tak něco jiného.


Mají tak krásné prádlo, že jsem nevěděla, které si dřív vybrat. Tělovou krajkou ale rozhodně nikdy nic nezkazíte, tak padla volba právě na tento komplet. Jarní kolekce Cheek by Lisca je inspirovaná láskou k životu. Vyznačuje se smyslností krajky zkombinované s jemnými a velmi příjemnými materiály, které je radost na sobě nosit. Cheek by Lisca je ovšem jen jedna z mnoha kolekcí, kterou můžete u této značky najít. Všechny ostatní si můžete prohlédnout tady. Samozřejmě, že ani můj manžel si nemůže prádlo jak jinak než vynachválit:-). Máte i vy nějakou svou oblíbenou značku? Ráda mrknu.


/ Ph edit by Johanka
SHARE:

11 komentářů

 1. Elegant lingerie!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovědětVymazat
 2. Prekrásne spodné prádlo! :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 3. Som tu prvýkrát a veľmi sa mi tvoj blog zapáčil. A tá spodná bielizeň je krásna, elegantná, ženská, ale pritom jemná.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig