čtvrtek, června 09, 2016

MOTERHOOD/ Ph by Johanka / 

Dnes bych vám chtěla sdělit něco o mateřství. Vy, co už matkami jste, tak to jistě dobře znáte a vy, kteří se na to teprve někdy chystáte, to jistě jednou poznáte. Mateřství je jeden velký tělocvik. Nikdy jsem netušila, že budu mít takové svaly a takovou sílu i bez toho, aniž bych musela navštívil posilovnu. Nikdy bych netušila, že shodím 20 kilo za půl roku bez toho, aniž bych šla jedinkrát cvičit (dobře tak chodím ráno na 20 minut běhat no a ty stehna stále nic moc:-)). Nikdy bych netušila, že se na svou původní váhu (čti na váhu kterou jsem měla, než jsem začala intenzivně běhat) dostanu teprve až tehdy, když ji přestanu řešit. Nikdy před tím bych netušila, že mi bude úplně jedno co budu jíst, i kdyby to byly podrážky od bot, hlavně když nebudu mít hlad. Říkejte si cokoliv, ale já si prostě myslím, že mám extrémně hysterické a rozmazlené dítě, které neumí vydržet ani dvě minuty samo a nesnáší cizí lidi (i když posledních pár dní je to o dost lepší). Takže dámy, važte si chvil, kdy se můžete dojít samy vyčůrat, užít si jídlo v restauraci nebo spát déle než do pěti do rána. P.S.: hodila by se mi chůva tak na tři hodiny denně, kdyby měl někdo zájem :-D.

T-shirt: Zara (similar) / Jeans: Mango / Shoes: Wojas / Bag: Botovo / Hat: Rag & Bone / Lips: Snob by Mac


SHARE:

18 komentářů

 1. To říkají všechny mé kámošky, že od té doby co mají děti, tak mají svaly i bez posilovny :-D Jinak moc se mi líbí ten klobouk, fakt ti moc sekne!

  OdpovědětVymazat
 2. Ten klobouk nutne potrebuju! A s tim materstvim, ber to jako vyhodu ;-). Klára

  OdpovědětVymazat
 3. Tady se potvrzuje, že v jednoduchosti je krása....

  OdpovědětVymazat
 4. Matka sice ještě nejsem, ale musí to být určitě záhul. Jinak ti to jako vždy sekne!

  OdpovědětVymazat
 5. Boty trochu zkracujou nohy, ale jinak super!

  OdpovědětVymazat
 6. rocking the blue jeans and white tee :)
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 7. Michael Kors Handbags Sale Clearance can be found in many different places unlike other luxury handbags.
  Michael Kors Outlet Online are great for any occasion.
  Michael Kors Factory Outlet is perfect for those who like to carry fashion bags.
  Michael Kors Bags Outlet are always great to own when you need a bag to go with everything.
  Michael Kors Outlet Online is so universal that it could appeal to everyone.

  OdpovědětVymazat
 8. Business Overview Aritzia operates in Nike Air Force 1 Cheap Outlet the North American retail fashion industry. The company designs, manufactures and distributes, through its three distribution centers, a wide variety of women's clothing and accessories to its 82 brick and mortar locations across North America. The clothing is produced under an array of unique "in house" brands, and then all sold under the umbrella of Aritzia.

  4. Listen! As we grow more accustomed to the onslaught of emails and media, we develop sharps skills in "tuning Cheap Ray Ban Glasses out" noise. A great leader is a great listener. Even for us moderately inclined hummingbird types, New Jordan Shoes 2020 Michael Kors Outlet Store it can be difficult to live in an early bird world, particularly if you lack a taste for caffeine laden coffee. New Yeezys 2020 Many couples find it challenging to live with someone on the opposite MK Outlet spectrum, since most of us like to share Coach Bags Clearance more than a couple of waking hours with our significant Coach Outlet Clearance others. Whether you're hoping to beat that nauseatingly chipper guy to the promotion or avoid a "ships passing in the night" sort of relationship, there are ways Coach Bags Outlet to adjust your internal clock accordingly..

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig