čtvrtek, července 21, 2016

LISCA TRENDS 2017


Přemýšlíte už tak daleko, že se občas zamyslíte nad tím, jaké trendy se budou nosit na jaře a v létě příštího roku? Vy možná ne, ale módní značky a řetězce už přemýšlejí i mnohem dál. Společnost Lisca představila trendy spodního prádla pro jaro a léto 2017 a vy se na ně můžete jít právě teď podívatPlavky Lisca Fashion pro sezónu jaro a léto 2017 jsou představovány v jasných barvách, květech, palmových potiscích a pepitových vzorech. Elegantní a přitažlivé plavky Lisca Selection přicházejí v barvách zářivé růžové, černé a královsky modré. Plavky Cheek by Lisca potěší všechny hravé a mladistvě flirtující dívky, které milují zářivé vzory.

Všechny kolekce plavek jsou oddělené, což znamená, že spodní a vrchní díly můžete zakoupit zvlášť a spárovat je tak v několika kombinacích. Plážový outfit můžete dovršit doplňky jako jsou tuniky, parea, kaftany, žabky, plážové tašky nebo kraťasy. Tak co, už se těšíte na příští rok? :-)
SHARE:

2 komentáře

 1. I really like that flower swimsuit

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 2. Information
  Click Here

  I’d have to check with you here. Which is not something I usually do! I enjoy reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to comment!

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig