čtvrtek, srpna 11, 2016

APRICOT/ Ph by Alice /

Po dlouhé době je tady zase outfitový článek. Pokud je tu nějaká maminka nebo jakákoliv blogerka z Prahy, která shání parťáka na dopolední focení několikrát týdně, budu ráda, když se mi ozvete, už jsem moc dlouho zavřená doma a potřebuju vypadnout mezi lidi.

Jelikož tu outfit nebyl pořádně dlouhou dobu, mám na sobě skoro všechno nové (kromě klobouku, který jste už viděli několikrát a který miluju snad nejvíc ze všech věcí u sebe ve skříni). Nové brýle mi přišly z e-shopu maxbryle.cz a kabelka zase z Bigbrands. Mohlo by se zdát, že je to falešná Céline, ale popravdě vůbec mi to nevadí. Je to totiž jediná schůdná cesta, jak nenosit fejky a neutratit několik desítek tisíc za jedinou kabelku. Mám ji tedy ještě v hnědé barvě:-).

P.S.: Mám pro vás slevu 10% na nákup v Zootu, stačí v objednávce zadat kód CHANGINGROOM - platí do konce srpna a nevztahuje se na již zlevněné zboží a kolekcí DOBRO :-).

Top: Veromoda / Jeans: Pull and Bear / Hat: Rag and Bone / Bag: Beverlyhills Polo Club / Shoes: New Look (similar) / Glasses: maxbryle.cz / Lips: Boldly Bare and Creme Cup by Mac

SHARE:

9 komentářů

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig