pátek, září 09, 2016

CURRENTLY FALL CRAVINGSUntitled #106


Co by to bylo za život, kdybychom pořád po něčem netoužili? Já bych si na podzim přála doplnit šatník o pár věcí.

Hodinky Casio - možná tomu nebudete věřit, ale nemám vůbec žádné hodinky. Poslední dobou jsem si zamilovala zlaté digitální Casia, tak je asi brzy objednám.

Parfém Jo Malone - parfémy od Jo Malone jsou jedinečné. Toužím Po Enhlish Pear & Fresia, ale zatím jsem si ji nepořídila, jelikož mi cena přijde moc vysoká.

Zrcadlové brýle - brýlí není nikdy dost, tak proč si nepořídit na podzim nějaké se zrcadlovými skly, které oživí každý nudný outfit?

Nový iPhone - jsem skromná, nepotřebuju hned iPhone 7, bohatě postačí 6s. Svůj 6 plus jsem musela prodat, protože byl tak obří, že s malým dítětem s ním prostě nešlo fungovat. Jsem teď tedy o krok zpět a vlastním 5s.

Neutrální bunda - béžových a nude bundiček jsem měla snad nespočet, ale pořád jsem neobjevila tu správnou. Chci tak moc, když hledám světle béžovou koženou bundu, která by nebyla semišová a bez zbytečných ozdob?

Béžový klobouk - Za poslední rok jsem si zamilovala klobouky od Rag&Bone, jejich cena je ale tak příšerná, že si můžu dovolit jeden za půl roku a to jen tehdy, když je ve slevě.

A jaký je váš seznam podzimních přání?

SHARE:

9 komentářů

 1. those pink laceup's are so cool
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 2. Karol, ty botky na úvodní fotce jsou uzasny, zkama jsou?:)

  OdpovědětVymazat
 3. Hope you get some of these items off your wishlist.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 4. Pěkný výběr :) Měla jsem podobný "wishlist" a jediné, co jsem si z něj odškrtla byl iPhone 6s a myslím, že teď chvíli nebudu škrtat nic dalšího...... :D


  Nikola Mills

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig