středa, října 26, 2016

NOIRE


Je mi ctí vám konečně představit nový projekt s názvem NOIRE. Už když mi přišlo prvních pár informací do e-mailu, okamžitě jsem věděla, že to je něco pro mě a hlavně něco, co na českém trhu zcela chybí. I když možná bude trvat ještě dlouho, než se celá věc začne používat tak, jak měli autoři na mysli, dovolte mi, abych vám celý projekt stručně představila.

Nebudu tady citovat tiskovou zprávu a spíš vám projekt představím tak, jak ho chápu já a jak mi to přijde logické. Respektive všechno byste měli pochopit, když si pustíte video, které naleznete níže. Jde tedy o to že si koupíte tuto krásnou kabelku, která je označená speciálním unikátním kódem, který patří jenom vám, mezi tím, co se budete doma kochat novou kabelkou, stáhnete si Noire aplikaci (dostupná jak v App store tak v Google Play), kterou později propojíte s kabelkou právě díky vašemu unikátnímu číslu.

A jak to celé bude fungovat dál? Pak už se budete jen fotit a přidávat fotky do této aplikace, v podstatě podobně, jako když to děláte na Instagram a čekat až si vás všimne co nejvíce uživatelů:-). A kabelka je vlastně propojená s tímto účtem proto, že když si vás na ulici všimne někdo, komu se líbí váš outfit (a vy máte na sobě samozřejmě NOIRE kabelku) a bojí se vás oslovit, čistě teoreticky si vás podle čísla dohledá v aplikaci, kde zjistí, odkud dané kousky máte (pokud jste se v tom outfitu vyfotili) a může si je dojít koupit. Nakonec bych ještě chtěla dodat, že užívání Noire aplikace není podmíněno koupí kabelky!
Sponzored by www.noirefashion.com
SHARE:

2 komentáře

 1. sounds like a fun event.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 2. Michael Kors Handbags Sale Clearance can be found in many different places unlike other luxury handbags.
  Michael Kors Outlet Online are great for any occasion.
  Michael Kors Factory Outlet is perfect for those who like to carry fashion bags.
  Michael Kors Bags Outlet are always great to own when you need a bag to go with everything.
  Michael Kors Outlet Online is so universal that it could appeal to everyone.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig