úterý, února 07, 2017

JAK JSME BYLY VYBÍRAT ZDRAVÉ BOTY


Podle návštěvnosti na mém blogu pomalu zjišťuju, že vás mé outfity až tolik nebaví a že se raději díváte na něco z mého soukromí (když jsem vám ukázala svůj byt, čísla letěly až někam do výšin!), takže jsem se rozhodla začít vést blog trochu vís lifestylově. Takže když už chcete víc mého soukromí, máte ho mít. Dnes vám tedy přináším report z toho, jak jsme s Emmou byly vybírat její první boty a pro mě nějaké tzv. víc zdravé.Když mi přišla nabídka navštívit obchod naBOSo a dozvědět se něco víc o zdravé chůzi, neváhala jsem ani vteřinu a to hlavně proto, že Emma se konečně ve 14 měsících začíná stavět na nohy a přišel čas pořídit jí botky. Doktoři a fyzioterapeuti si možná budou klepat na čelo, když si přečtou můj názor na to, že dětské kotníky by měly už od začátku být ve zpevněné obuvi až nad kotníky, protože já si myslím opak! Když totiž něco, co ještě není vyvinuté, svážete tak, že se to nemůže hýbat a pak to zase rozvážete, neumí se to samo udržet a při první možné příležitosti se to zhroutí. Mluvím o dětských kotnících, které se naučí na pevnou vysokou obuv a pak se vymknout při první možné příležitosti, když budou běhat bez bot.


Nejsem přírodní žena, ale mám v háji záda, takže jsem chtěla udělat i něco pro svoje zdraví a proč nezačít přímo od bot? Nakonec jsem si vybrala perfektní holinky (Hunterky se můžou jít klidně zahrabat!), ale ty vám ukážu příště v nějakém outfitu třeba.


Lidé dost často nosí boty, které se liší od přirozené anatomie chodidla a protože tělo není přizpůsobené tvrdým podrážkám a podpatkům, dost často vznikají bolesti zad a kyčlí a právě tzv. "nahé" boty stimulují chůzi na boso, která je člověku tolik přirozená! Společnost naBOSo navíc zbořila mýtus, že zdravé boty musí být jen ošklivé a vytvořila spoustu pěkných a normálně nositelných bot (pánské mokasíny mají přímo božské!).


Pokud si rozhodnete bosé boty koupit, kupujte o číslo větší, aby vám správně seděly a prokázaly správnou službu. Nakupovat můžete buď v obchodě naBOSo v Praze poblíž Hradčanské nebo online na stránkách www.naboso.cz. S kódem a heslem changingroom navíc budete mít ode mě takovou menší slevu :-).


Obrovský výběr tu najdete i mezi dětskýma botama, že jsem vůbec nevěděla kam dřív skočit. Mají od nazouvacích ponožek s podrážkou, přes mokasínky pro nejmenší až po krásné sněhule s kožíškem, které za rok Emma rozhodně musí mít!

S výběrem pro Emmu jsem si neuměla poradit, protože jsem zatím žádné dětské boty nekupovala, ale paní mi ochotně poradila a vše vysvětlila, takže jsme nakonec obuté odcházely já i Emma.


Já se s bosou botou ještě nikdy nesetkala a pokud můžu za sebe doporučit, alespoň si to na noze vyzkoušejte, protože nic tak božsky pohodlného jste na noze ještě neměli! V obchodě vám navíc provedou analýzu vašeho došlapu (mají na to spešl metody), takže s výběrem pak nemůžete šlápnout vedle!
SHARE:

6 komentářů

 1. sounds like a great store.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 2. Now we are going to see the important health benefits of including FitOFat in daily diet. This herbal product is a safe cure for treating a wide range of health issues. Poor appetite is a main cause of health problems like weak bone strength.http://guidemesupplements.com/alpha-monster-advanced/

  OdpovědětVymazat
 3. Michael Kors Handbags On Sale,
  You can find Michael Kors handbags in many department stores around the country.
  Michael Kors Purses Outlet,
  They are being seen all over the place.
  Michael Kors Bags On Sale,
  There are so many fabulous handbags to fall in love with.
  MK Handbags,
  To find these amazing handbags you can also shop online for all your Michael Kors products.

  OdpovědětVymazat
 4. The latest trend in Coach Outlet Online is to purchase them secondhand.
  Today, buying Michael Kors Bags Outlet is looked upon as a smart choice.
  Because Michael Kors Purse Outlet are crafted of the finest material, they are known to last for many years, making them the perfect purchase.
  Some women are fanatical about changing their Coach Outlet Store Online or their style every few months, making it necessary to periodically clean out their wardrobe.
  Other women buy a MK Outlet for one specific occasion and some women just make a habit of buying a lot of purses.
  The trends are changing today; more and more people are buying classic shoes, including designer Cheap Real Yeezys.
  If your dream has always been to own a Cheap Yeezys, it is possible just by finding a store and click here.
  Coach Bags Clearance are pursued by many famous characters.
  Coach Bags Outlet in different styles and different colors are in different leathers.
  Next time, I will share some knowledge about how to maintain the bags in different material.

  OdpovědětVymazat
 5. Aw, this was a really nice post. In idea I would like to put in writing like this additionally – taking time and actual effort to make a very good article… but what can I say… I procrastinate alot and by no means seem to get something done.

  Bsl24.de
  Information
  Click Here

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig