neděle, března 05, 2017

PERMANENTNÍ OBOČÍ VLÁSKOVÁNÍM


K permanentnímu "vytetovanému" obočí jsem se odhodlávala asi půl roku. Své obočí mám docela pěkné, ale světlé a tenké, takže na některých místech není prakticky vidět. Obočí si barvím, ale barva je za dva dny pryč, takže mi kolikrát i přijde škoda času se do barvení vůbec pouštět. Dále používám perfektní tužku na obočí od Benefitu, která mi už několikrát zachránila "zadek". Jenže pokud máte malé děti, pak jistě moc dobře znáte ten ranní shon, kdy jste rády, že si vůbec vyčistíte zuby, natož si namalujete obočí. Volba tedy nakonec byla jasná, nechám si obočí vytetovat.Moje mamka je kosmetička takže kontaktů nemá zrovna málo. Jeden ze salónů vlastní ve fiku Olgy Šípkové, kde se také seznámila s Nellou Petrovou, která se obočím už nějaký ten pátek zabývá. Slovo dalo slovo a mamka pozvala paní Nellu k sobě domů, že si uděláme takové holčičí odpoledne a všechny si necháme udělat obočí (nakonec do toho šla babička, mamka a já - ségra a Emma zůstávají zatím přírodní ženy :-D).

A jak to celé probíhá? Paní Nella nabízí několik metod, my všechny jsme nakonec zvolily metodu vláskování, která přeci jen není tolik bolestivá jako micro blanding (údajně). Vláskování probíhá pomocí takové tužky s minijehličkou, kterou můžete vidět na prvním obrázku, a s tou vám vlastně jakoby kreslí jednotlivé vlásky vašeho nového obočí.


Nejprve si asi hodinu před zákrokem umrtvíte takovou mastičkou obočí, aby vás to tolik nebolelo. Tu si potom setřete vatovým tampónkem a tatérka vám tužkou nakreslí tvar, kterého byste pomocí vláskování chtěly dosáhnout. Já nechtěla jít mimo linii vlastního obočí, chtěla jsem jen zhustit a protáhnout koncovou linku obočí.


A pak se jde konečně na to. První vrstva se dělá rychleji, aby to tolik nebolelo, po ní se vám do čerstvých ranek nanese speciální anestetikum, protože další vrstvy by už do jednou zraněného obočí mohly dost bolet. Druhá a třetí vrsta jsou pak o něco preciznější a dodělávají se konkrétní jemné chloupky.


Když je celá procedura hotová, obočí se ještě natře speciální barvou, která se nechá působit asi tři minuty a pak se otře pleťovou vodou. I když si vyberete relativně světlou barvu, celé obočí bezprostředně po zákroku dost ztmavne a následujících osm týdnů bledne a vylupuje se do požadovaného odstínu. Za osm týdnů se tedy chystám na korekci a už se nemůžu dočkat konečného výsledku!


A co je na tom nejlepší? Zajistila jsem pro vás slevu 200 Kč na zákrok. Pokud byste tedy měly zájem se k paní Nelle objednat, napište mi zprávu a já vám předám kartičku :-). Jo a finální výsledek vám ukážu až bude skutečně finální! Mějte se krásně :-)...
SHARE:

2 komentáře

  1. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

    Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig