pondělí, dubna 03, 2017

KICK FLARED

Bunda: Zara / Top: Mango / Džíny: H&M / Boty: Zara / Brýle: Komono / Kabelka: Laura Biaggi / Hodinky: Daniel Wellington (15% sleva s kódem KAROL15)


Včera jsme si udělali s manželem výlet do Brandýsa. Teda, ne že bychom tam k tomu měli nějaký speciální vztah, ale bylo to blízko a mají tam docela pěkný zámek se zahradou a restaurací, tak jsme vyfotili outfit a zašli na limču a kafe. Jinak po pěti letech blogování jsem konečně i já dostala své první Daniel Wellington hodinky, je to jejich nejnovější kolekce a jsou naprosto boží! Pokud si budete chtít také nějaké pořídit s kódem KAROL15 budete dostanete takovou menší slevu, která ale určitě potěší :-).

SHARE:

5 komentářů

 1. such a smart outfit, love the shoes
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětVymazat
 2. Krásná kombinace :-*

  OdpovědětVymazat
 3. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig