středa, dubna 05, 2017

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY...Dneska jsem se pro vás rozhodla sepsat odpovědi na vaše nejčastější dotazy, tak jdeme na to:-)

Kolik je ti let?

Je mi 28 a v květnu mi bude 29. Třicítka na krku :-D...

Jak si vyděláváš?

Vydělávám si prací :-D... Pracuju jako "redaktorka" pro několik webových portálů. Moje články můžete najít například na stránkách humr.cz (odborná literatura :-D) nebo na stránkách easyoptic.cz. Blogem si zatím nevydělávám, ale občas z toho něco kápne.

Kde bydlíš?

Bydlím na Hájích u lesa, víc neprozradím. Nemáme dům, ale byt a koukáme přímo do lesa.

Jaký byl porod?

Rodila jsem císařským řezem (bylo to nevyhnutelný) pod celkovou narkózou, takže si z něj moc nepamatuju. Jen vím, že kdybych si mohla vybrat, nikdy bych už do toho nešla. Pamatuju si jen příšernou bolest a totální dezorientaci po probuzení. Emmu jsem viděla až asi po šesti hodinách a kamarádi na Facebooku ji viděli hned po narození. Do teď si to vyčítám a jsem z toho špatná. Takže asi tak. Pokud vás zajímá víc, můžu napsat samostatný článek.

Jak jsi se dostala zpět do formy?

Zpět do jakési formy jsem se dostala až rok po porodu. Do tý doby jsem pořád vážila asi 60 kilo (což je na mou výšku fakt strašně moc!), když jsem začala po šestinedělí trochu cvičit a pak postupně přidávala, vůbec nic se nedělo. Bylo to furt stejný a já se hroutila. Zlom přišel až když jsem to hodila za hlavu a dneska jsem zět na váze před otěhotněním.

Jak dlouho jsi vdaná a jak dlouho jste s manželem spolu?

V červnu oslavíme pět let od svatby a s manželem jsme celkově sedmým rokem, vzali jsme se docela krátce po tom, co jsme spolu začali chodit. Nějak nám to přišlo správný a rozhodně toho nelitujeme. Někdy je to lepší než dlouholeté přechozené vztahy.

Co jsi dělala před mateřskou?

Před mateřskou jsem pracovala v jedné firmě jako manažer vzdělávání. Vymýšlela jsem a chystala školení a kurzy.

Plánujete další miminko?

Vůbec nevíme a vůbec jsme se na toto téma ještě nebavili :-)...

Tak to je asi zatím vše, kdyby vás napadlo něco dalšího, klidně pište!
SHARE:

1 komentář

  1. Finally, Rolex may be producing rolex replica uk however constant improvement within refining their own actions, which are actually examined through these phones end up being precise in order to inside replica watches mere seconds daily. Therefore, the actual query is actually just how can Tudor measure when you are various as well as, ideally, a lot more than it's competitors, whilst not breaking fake rolex sale. Let us place the actual Rolex Submariner "No-Date" Research 114060 and also the rolex replica sale These types of Dark Research 79220N alongside and find out that they evaluate. Rolex times the start of it's background along with plunge wrist watches in order to 1953, whenever everything began using the replica watches. Tudor's participation within plunge view production started only one 12 months following Rolex, within 1954, having a view along with a name which were eerily much like individuals associated with it's mother or father organization the actual rolex replica.

    OdpovědětVymazat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig