pondělí, května 22, 2017

BABY CARE


Krémy od Sebamed jsem si kupovala už dávno před tím, než jsem čekala Emmu. Mám je spojené s dokonalou vůní čistoty a hlavně perfektní konzistencí, která mé pokožce skvěle vyhovuje. Když se narodila Emma, vyzkoušely jsme spolu hodně značek na koupání i po koupeli, ale tady si sedneme nějak nejlépe a proto jsem se rozhodla vám přinést malý report, třeba se vám bude hodit :-)...

Koupání je pro nás už od narození rituál, bez kterého nemůžeme ani jedna být. I když přijdeme domů později než obvykle, nikdy vanu nevynecháváme a dokonce se často koupeme i spolu.


Používáme pěnu do koupele, tekuté mýdlo, které je zároveň i šampón a klasické tělové mléko. Jak už to tak u dětských přípravků bývá, neštípou do očí, takže si s nima Emma může hrát až do aleluja:-). Když byla Emma miminko, nejdřív jsme nepoužívaly vůbec žádné přípravdy, jen vodu, abychom nezanítily ještě nezahojený pupík, ale jak jsem se dočetla, kosmetiku Sebamed lze používat prý i před zahojením pupíku.

Naše Emmča docela trpí na atopický exém, který se čas od času objevuje a její kůže je dost suchá a troufám si říct, že ji i dost svědí, možná i proto se v noci tolik budí. Mám ale dojem, že od té doby, co jsme začaly používat tyhle přípravky se jí to dost zlepšilo, ale možná je to jen sugesce nebo náhoda :-).


Co bych ale z těchto tří výrobků chtěla vyzdvihnout nejvíc, je tělové mléko po koupeli, které vidíte na obrázku výše. Používaly jsme před ním všelijaké olejíčky (a tělovou emulzi Excipial proti exému, která nám bohužel vůbec nepomohla), které byly sice fajn, ale po pravdě, olejíčky a malé lezoucí děti prostě nejdou dohromady. Když je totiž namažete, v tu ránu máte mastné otisky od kolínek či nožiček po celé podlaze a co hůř, dokonce i na sedaččce. Toto tělové mléko je ale super v tom, že pokožku dokonale promastí (po exému ani památky) a okamžitě se vsákne, takže po bytě nejsou vůbec žádné fleky a nejsou ani na oblečení, pokud kupujete nějaká luxusní pyžámka :-D.


Nechtěla jsem psát žádnou rozsáhlou recenci na produkty, spíš vás jen lehce informovat o tom, co my vlastně doma používáme, protože čas od času se na to někdo zeptá. Určitě neuděláte chybu, když některý z těchto produktů vyzkoušíte :-)...


Všechny tři přípravky seženete na www.kupkosmetiku.cz
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig