středa, května 17, 2017

JO MALONE LONDON


Značku Jo Malone London jsem objevila na zahraničních instagramových účtech a od prvního okamžiku jsem věděla, že jednu prostě musím mít. Jenže u nás v té době byla absolutně k nesehnání, pár kousků měli jen na notino.cz, jenže jsem nevěděla, jak parfémy voní, takže jsem nechtěla nic objednávat jen tak, bez očichání.


V listopadu loňského roku jsme ale s manželem vyrazili do Barcelony a já se těšila, že parfémy konečně očichám. Jenže jsme celý den chodili a hledali ten obchod, takže když jsme ho konečně našli, byla jsem totálně mrtvá a ještě ke všemu jsme měli málo času, takže jsem si jen v rychlosti pár flakónů ovoněla a žádný mě nenadchl tolik, abych ho mesela mít.


Pak se to ale stalo, procházím web a najednou na mě vyskočilo, že Jo Malone je k dostání v Douglas prodejně v Palladiu a online. V očích se mi zablýsklo a hned druhý den jsem tam vyrazila. Emmča spala, tak jsem měla milion času všechno si v klidu ovonět. Navíc za mnou dorazila Janička z Boulevard de Prague, tak jsme čichaly a rozjímaly společně.


Jo Malone má v prodejně svůj vlastní naprosto nádherný koutek, kde můžete trávit třeba hodiny. U každého parfému je papírek s popisem, abyste pak doma věděly, čím jste se vlastně nastříkaly a navíc, takový bonus, parfémy se dají mezi sebou mixovat, takže si můžete vytvořit svou vlastní vůni. U každého flakónu mají na papírku popisek, s čím je nejlepší vůni kombinavat, což mě naprosto ohromilo.


Jo Malone jsou kolínské, takže by vám měly vydržet na těle déle. Já sama cítím parfém na sobě ještě teď a to jsem se koupala :-). Kromě parfémů si můžete nakoupit i koupelové nebo tělové oleje a taky svíčky, které jsou teda totální bomba. Vážně, kam se hrabe Yankee :-). 


Teď jsem ale totálně bezradná, protože se nemůžu rozhodnout mezi čtyřma vůněma a navíc bych chtěla i svíčku. Mám sice příští týden narozeniny, ale tak všechno si asi přát nemůžu. Musím ale říct, že ceny jsou víc než přijatelné, protože ten samý 100ml falkón vás vyjde v přepočtu na Libry asi na 3500 Kč, a v Douglasu ho seženete za cca 2700 Kč, takže nekup to :-D. Takže já jdu rozjímat a vybírat a pak vám řeknu, jak jsem dopadla...


/ Ph by Jana
SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig