středa, května 17, 2017

JO MALONE LONDON


Značku Jo Malone London jsem objevila na zahraničních instagramových účtech a od prvního okamžiku jsem věděla, že jednu prostě musím mít. Jenže u nás v té době byla absolutně k nesehnání, pár kousků měli jen na notino.cz, jenže jsem nevěděla, jak parfémy voní, takže jsem nechtěla nic objednávat jen tak, bez očichání.


V listopadu loňského roku jsme ale s manželem vyrazili do Barcelony a já se těšila, že parfémy konečně očichám. Jenže jsme celý den chodili a hledali ten obchod, takže když jsme ho konečně našli, byla jsem totálně mrtvá a ještě ke všemu jsme měli málo času, takže jsem si jen v rychlosti pár flakónů ovoněla a žádný mě nenadchl tolik, abych ho mesela mít.


Pak se to ale stalo, procházím web a najednou na mě vyskočilo, že Jo Malone je k dostání v Douglas prodejně v Palladiu a online. V očích se mi zablýsklo a hned druhý den jsem tam vyrazila. Emmča spala, tak jsem měla milion času všechno si v klidu ovonět. Navíc za mnou dorazila Janička z Boulevard de Prague, tak jsme čichaly a rozjímaly společně.


Jo Malone má v prodejně svůj vlastní naprosto nádherný koutek, kde můžete trávit třeba hodiny. U každého parfému je papírek s popisem, abyste pak doma věděly, čím jste se vlastně nastříkaly a navíc, takový bonus, parfémy se dají mezi sebou mixovat, takže si můžete vytvořit svou vlastní vůni. U každého flakónu mají na papírku popisek, s čím je nejlepší vůni kombinavat, což mě naprosto ohromilo.


Jo Malone jsou kolínské, takže by vám měly vydržet na těle déle. Já sama cítím parfém na sobě ještě teď a to jsem se koupala :-). Kromě parfémů si můžete nakoupit i koupelové nebo tělové oleje a taky svíčky, které jsou teda totální bomba. Vážně, kam se hrabe Yankee :-). 


Teď jsem ale totálně bezradná, protože se nemůžu rozhodnout mezi čtyřma vůněma a navíc bych chtěla i svíčku. Mám sice příští týden narozeniny, ale tak všechno si asi přát nemůžu. Musím ale říct, že ceny jsou víc než přijatelné, protože ten samý 100ml falkón vás vyjde v přepočtu na Libry asi na 3500 Kč, a v Douglasu ho seženete za cca 2700 Kč, takže nekup to :-D. Takže já jdu rozjímat a vybírat a pak vám řeknu, jak jsem dopadla...


/ Ph by Jana
SHARE:

1 komentář

  1. Nevertheless, it had been this particular edition, the actual replica watches These types of Dark using its dark bezel, red-colored triangle gun, as well as gilt call which created the largest dash following the unique within wine red have been launched. The situation from the fake watches is actually forty millimeters broad as well as 12. 5 millimeters heavy, arriving somewhat scaled-down in most sizing compared to replica watches sale. Particularly, the actual Tudor steps a complete 50 millimeters lug-to-lug, as rolex replica sale is actually below this, from forty eight millimeters some thing to think about for all those along with scaled-down, or replica watchess much more upon which additional lower within the Wearability area. Rolex runs on the breitling replica. It's a ceramic bezel along with etched, recessed numbers as well as graduations, that have been PVD-coated along with platinum eagle.

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig