čtvrtek, června 15, 2017

FEMINE

Top: Miss Selfridge / Sukně: Reserved / Klobouk: H&M / Kabelka: Carla Ferreri / Boty: Melissa / Hodinky: Daniel Wellington (sleva 15% s kódem 15KAROL)


Tahkle to skutečně funguje při focení mým outfitů :-D...

Občas není na škodu zařadit do svého šatníku pár ženských kousků. Když jsem předevčírem měla venku na sobě tento outfit, dost lidí se za mnou na ulici otáčelo a měla jsem dojem, jakoby si klepali na čelo, co si jako dovoluju mít dítě, kočárek a takové oblečení. No, věřím, že tepláky asi vypadají ke kočáru mnohem líp, ale já se tahkle cítím skvěle.

P.S.: Pokud si budete chtí pořídit Daniel Wellington hodinky, protože mají novou úžasnou bílou kolekci, s kódem 15KAROL zase dstanete slevu :-)...

SHARE:

7 komentářů

 1. Tak tohle je dokonalý

  OdpovědětVymazat
 2. Tak tohle je perfektni a moc se mi to libi. Ta sukne je uzasna! Moc tito slusi a mas hlavu jako stvorenou pro klobouky. ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Michael Kors Handbags Sale Clearance can be found in many different places unlike other luxury handbags.
  Michael Kors Outlet Online are great for any occasion.
  Michael Kors Factory Outlet is perfect for those who like to carry fashion bags.
  Michael Kors Bags Outlet are always great to own when you need a bag to go with everything.
  Michael Kors Outlet Online is so universal that it could appeal to everyone.

  OdpovědětVymazat
 4. Quote: "When I was a boy and I would see scary things in the news, my mother would say to me, for the helpers. You will always find people who are helping. Fred RogersVacation Spot: We were fortunate enough to travel to Hawaii before. Located in southeastern Virginia, where the mouth of the Chesapeake Coach Bags Clearance Bay meets the Atlantic Ocean, Virginia Beach has all the makings for an unforgettable Coach Bags Outlet seaside vacation. Considered to be the world's Longest Pleasure Beach by the Guinness Book Michael Kors Outlet Store of Records, Virginia Beach has 35 miles of scenic coastline to explore, including yet another famous boardwalk, theVirginia Beach Boardwalk, outdoor activities like kayaking New Yeezys 2020 and parasailing, and hundreds of dining and lodging options. Cheap Ray Ban Glasses While rates will certainly be higher during the peak summer months, there are MK Outlet many great places to stay in Virginia's largest city, most notably the Hilton Virginia Beach Oceanfront, Westin Virginia Beach and the historicCavalier Hotel, an iconic property that recently reopened after a Nike Air Force 1 Cheap Outlet Coach Outlet Clearance nearly New Jordan Shoes 2020 $85 million renovation.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig