čtvrtek, června 22, 2017

KRÁSNÉ NEHTY V SALONU JESSICA


Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet si manikúru a pedikúru v salonu Jessica, který najdete na Vinohradské ulici v Praze (krasnenehty.cz), tak jsem nelenila a hned se objednala. Byla to pro mě trochu jiná procedura, než na jakou jsem doposud byla zvyklá. Na nehty totiž chodím k Vietnamcům (hanba mi, já vím) a pedikúru si dělám doma sama (ořezávám si paty credem - ještě větší hanba mi :-)). Tak se se mnou pojďte podívat, jak jsem se tam měla...Už při příchodu na mě dýchla dokonalá atmosféra luxusu, který můžete vidět z obrázků. Pedikúra probíhala v pohodlném křesílku, ve kterém jsem měla pocit, že sedím v obýváku luxusního hotelového pokoje a manikúra od toho neměla daleko. Pokud jste zvyklé na stejný způsom pedikúry, jako jsem byla já, pak vás možná překvapí, že k žádnému ořezávání trvdé kůže tady nedochází. Nejprve dostanete na nožky výživný zábal, který kůži zjemní a ta se pak obrousí pemzou. Osobně mě nejvíc zaujaly teplé návleky na nohy, které zajistí to, aby se do pokožky dostaly všechny potřebné živiny ze zábalu. Když máte starou a popraskanou kůži pryč, dostanete ještě peeling a masáž nohou, abyste nožkám ještě více ulehčily. Poté se elektrickým pilníkem upraví kůžičky okolo nehtů a může se jít na lakování. Lak dostanete v několika vrstvách. Nejprve přichází výživa, pak dvě vrstvy barevného laku a nakonec ještě průhledný fixovací nadlak, díky nemuž vám barva na nehtech vydrží stejně tak dlouho, jako když použijete gel.


Zatímco vám lak na nožkách zasychá, přesunete se ke stolku, kde se dělá manikúra. Probíhá vlastně podobným způsobem, jako předešlá pedikúra. Nejprve dostanou ruce výživný zábal a až poté se jdou upravovat nehty a lakovat nebo nanášet gel. Já měla gelové nehty od Vietnamců, takže jsme je musely nejprve obrousit, aby ze starého gelu skoro nic nezbylo a teprve pak jsem si vybrala gel lak, který mi manikérka precizně nanesla. Musím říct, že je to pro mě nezvyk. Už nemám ty dlouhé tlusté drápy, ale krásně tenounké, krátké a dokonale upravené nehty.

Takže pokud hledáte nový salon pro mani a pedi, Jessicu vám můžu jedině doporučit. Jen mají dost plno, tak se chce objednávat s předstihem :-).


SHARE:

2 komentáře

  1. Kajo, díky za tip. Ja byla po dlouhé době na mani pedi v "salonu" u nás sídlišti a bylo to fakt zklamání. To jsem teda lepší manikerka a pedikerka ;). Takže tip se hodí. Akorat nemají na stránkách ceník. Na kolik to tak vyjde?

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Mani i pedi 1000 Kč, což je dost, ale zase používají kvalitní materiál :-).

      Vymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig