pátek, června 09, 2017

PLÁŽOVÉ KOUSKY, KTERÉ MUSÍTE MÍT


Léto se blíží a sním je potřeba pořídit nové kousky, se kterými budete na pláži dělat parádu. Loni šla tahle móda mimo mě, měla jsem asi deset kilo nahoře a rozhodně jsem se nechtěla nikde ukazovat. Teď už se ale plavek nebojím, a protože jedeme konečně po dvou letech k moři, pořídila jsem si hned několik super plážových kousků. Co tedy budete letos v létě potřebovat? Tak pojďme na to....


Plavky s výrazným vrškem - letos si pořiďte takové plavky, které pokladou důraz ne jejich vršek. Volány nebo plavky s rukávy jsou přesně to, co nutně potřebujete. Mají jich všude mraky. Koukněte třeba na tyto.


Proutěnou tašku nebo koš - zapomeňte na klasické kabelky a letos si pořiďte proutěnou provazovou tašku nebo koš. Perfektně bude vypadat nejen k plavkám, ale i k letním šatům. Podobnou seženete třeba zde.


Džínové kraťasy do pasu - tak tyhle kraťasy s vysokým pasem vám rozhodně nesmějí chybět! Nosí se přes plavky (nejlépe k těm s volány) nebo prostě k halence či obyčejnému bavlněnému tričku. Mrkněte třeba sem, ty jsou úplně boží!


Plavky v celku s volány - letos se na plavky klade opravdu velký důraz. Blogerky i modelky si oblíbily ty v celku s výraznými volány na prsou. Krásné seženete třeba tu (ty jsem si objednala i já).


Lehký overal - bude se vám hodit jak na pláž přes plavky nebo klidně i do města. Večer s ním můžete udělat parádu, když obujete vysoké podpatky nebo boty na platformě. Co třeba tento?


Plážové kimono - pokud se necítíte na odhalování v plavkách celý den, nahoďte přes ně lehké kimono. Může být buď průhledné nebo saténové. Dá se pak klidně i nosit k šortkám třeba do města. Na fotce je přímo toto.

Jak se vám tyhle trendy líbí? Už něco z toho máte doma ve skříni?

Obrázky: pinterest.com

SHARE:

2 komentáře

  1. Moc závidím dovolenou a deset kilo dole;). Já za měsíc podruhé porodim, takže plavky a všechno kolem jde mimo mě. Ty plavky v celku z hm jsou super. Ale na opalovani se moc nehodí, ne.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Na opalování ne, ale na fotku ano, opalování stejně není zdravý ;-)...

      Vymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig