úterý, července 11, 2017

OPÁLENÍ S LIRENE


Dovolte mi, abych vám představila tuhle samoopalovací pěnu od značky Lirene. Měla jsem ji s sebou dokonce u moře, abych se v plavkách neukazovala tak bílá, jak já běžně jsem. A tenhle výrobek si mě získal, takže jsem se rozhodla se s vámi o něj podělit. Tak pojďme na to....


Lirene samoopalovací pěna je vhodná na tělo i obličej, velmi příjemně voní, i když po delším čase, co ji máte naneseneou na těle, začne být malinko cítit jako klasický samoopalovací krém. Díky své pěnové struktuře se ale strašně snadno nanáší, a pokud ji nanesete opravdu všude, neuvidíte prakticky žádný rozdíl mezi svou původní pokožkou a tou opálenou. Tím chci říct, že nedělá žádné fleky. 

Nelekněte se, že neuvidíte opálení ihned, pokožka totiž zhědne asi až po hodině od nanesení. Dokonce obsahuje hydratační složku, takže kůže je pak krásně hydratovaná, což jsem já ocenila zejména u toho moře :-). Pěna slibuje, že by mělo opálení vydržet až 6 dní, což nemůžu potvrdit, ale ani vyvrátit, protože jsem se pak u moře opálila a navíc jsem se pořád koupala, takže se barva rychleji vymyla, než kdybych si ji nanesla v Praze.

Co se aplikace týče, musíte jen pěnu nejprve pořádně prostřepat (ale nemíchat :-D), než ji nanesete, ale jinak je pak úplně na vás, jak a kam ji budete nanášet :-). Jinak pěna relativně rychle ztrácí svoji pěnovou konzistenci a rychle se roztéká, což ale vůbec ničemu nevadí, naopak se lépe roztírá.

A celkový výsledek? Já jsem nadmíru spokojená, protože opálení bylo vidět prakticky ihned, takže jsem pak pěnou mohla maskovat i opálená ramínka od plavek. Jen jsem měla pocit, že opaluje malinko do žluta, což je ale pro mě přirozená barva, protože já sama se opaluju spíš do žluta, než do hněda.

Takže za mě, pokud chcete lehké a přirozené opálení bez fleků a smažení se na sluníčku, sáhněte rozhodně po Lirene!


Sponzorováno kupkosmetiku.cz
SHARE:

2 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig