pátek, září 22, 2017

MOJE BĚLENÍ ZUBŮ


Dokonale bílé zuby by chtěl mít asi každý z nás, jenže ono to není tak jednoduché, zvlášť pokud pijete kávu, červené víno nebo kouříte. Já už jsem se na ty běloby na instagramu nemohla koukat, takže jsem se rozhodla, že do toho jdu taky, prozatím doma, bez zásahu odborníka...

Na domácí bělení jsem zvolila hned několik pomocníků. Bělící pásky Crest, které mi dovezla kamarádka z Ameriky (tady jsou brutálně předražené) a dále pak bělící sadu iWhite 2, která obsahuje jak bělící násady na zuby, tak bělící pastu. A jak test dopadl?


Bohužel jsem článek začla psát až teď a zapomněla jsem si udělat fotku před a po - budete mi tedy muset důvěřovat:-). Když to shrnu jednoduše, z bělení jsem naprosto nadšená, ale...:-)


Nejprve se pojďme vrhnout na bělící pásky Crest (seženete například na notino.cz): geniální věc, která prakticky v domácím bělění nemá konkurenci. Pásky jsou tenounké, nikde nepřekáží a chuť gelu se také dá snést. Efekt bělení je znát prakticky hned, větší výsledky pak vidíte po týdnu. Ideální ale je podstoupit tak 14 až 21 denní kúru. Já jich měla 20 (10 nahoru a 10 dolu), přičemž jsem bělila výhradně nahoře, abych viděla rozdíl. A ten rozdíl je teda sakra znát ještě teď a to už nebělím přes měsíc!

Nevýhoda: zuby během bělení a po něm docela dlouhou dobu brní a jsou citlivé!

A nyní je řada na bělící sadu iWhite 2 (seženete například na kupkosmetiku.cz): Měla jsem balení o 10 kusech (5 nahoru a 5 dolu) a vzhledem k tomu, že zuby už jsem primárně měla vybělené z těch bělících pásek, výsledek nebyl až tak markantní. Nicméně kamarádka je má taky a bělení bylo znát dost. Mně sada naopak místy až moc vybělená místa krásně sjednotila s ostatními zuby a výsledek byl geniální. Gel z gumových násadek malinko přetéká, takže ho cítíte v ústech, ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Mám k násadkám ještě pastu, kterou používám do teď, což bělení ještě víc podpoří.

Oproti Crestu zuby nebrní a nejsou ani citlivé!

Bohužel mám na konec ještě jednu poznámku. Bělení funguje skvěle, je nádherně vidět, ale jenom v době, kdy se bělení aktivně věnujete. Mám na mysli to, že pásku nebo násadku použijete alespoň jedenkrát týdně. Já už měsíc nebělím a zuby začínají dostávat zpět svůj žlutý nádech :-(.


SHARE:

2 komentáře

  1. Děkuji ti za recenzi. O této bělící sadě již delší dobu přemýšlím a potvrdila jsi mi to, že pokud bělení nebudu aplikovat pravidelně, tak to nemá žádný dlouhý efekt.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig