úterý, října 10, 2017

KOCOSTAR // MASKY S NÁPADEM


Už jste slyšeli o téhle novince, maskách značky Kocostar? Pokud ne, o hodně přicházíte, protože jsou nejen vtipné, neskutečně fotogenické, ale ještě dělají krásnou, vyživenou a rozzářenou pleť. Jedná se o korejské masky nejen na pleť, ale i ruce nebo třeba nohy. Můžete si vybrat mezi ovocnými, zeleninovými nebo květinovými a skutečně je jedna lepší než druhá (poctivě je testuju už několikátý den :-)). Díky tomu, že se skládají z malých plátků kiwi, melounu, slunečnic, okurek, ananasu nebo růží, umožňují cílenou aplikaci přesně tam, kde je chcete mít....


Každý sáček s maskou obsahuje 12 vlhkých plátků, které lze jednorázově použít na obličej, krk, dekolt, ale třeba i paže. Jednoduše plátek přiložíte na požadovanou oblast a necháte působit 10 až 20 minut. Po odstranění vmasírujete do pokožky nadbytečné sérum a dále už masku nesmýváte.


A jaké jsou mé nejoblíbenější? Mám samozřejmě všechny, protože jedna se zkrátka nedala vybrat. Prozatím jsem si nejvíce oblíbila kiwi, tak nějak mi nejlépe sedí (i když mezi jednotlivými druhy nepociťuji nějaký veliký rozdíl), ta je na obličej, a pak miluju masku na ruce. Má dokonce rukavici udělanou tak, že během působení můžete používat telefon přesně tak, jako byste žádnou masku na rukách neměli. Zatím jsem nezkoušela masku na nohy a to bude určitě stejná bomba jako všechny ostatní. A co je na tom všem nejlepší? Masky stojí jen 129 Kč (koupit je můžete v parfumeriích Marionnaud). Až je vyzkoušíte, dejte vědět, jestli je milujete stejně tak jako já!:-)

SHARE:

2 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig