neděle, října 29, 2017

PŘÍPRAVKY NA VLASOVÝ OBJEM, KTERÉ SKUTEČNĚ FUNGUJÍ


Na trhu seženete nespočet vlasových přípravků na objem. Po tu dobu, co jsem nosila trvale prodloužené vlasy, jsem objem nijak zvlášť řešit nemusela. Když jsem si vlasy sundala (nosím teď už jen clipy), nestačila jsem se divit, jak strašně málo a jak zplihlé vlasy mám. Začala jsem se tedy o to, jak vykouzlit pár vlasů navíc, zajím o něco víc. A které vlasové přípravky na objem skutečně fungují?

Maria Nila, tahle veganská značka patří mezi mou oblíbenou už něco přes půl roku. Používala jsem přípravky na barvené vlasy a byla jsem neskutečně spokojená. Vyzkoušela jsem tedy i objemovou řadu a nestačila jsem se divit. Kromě toho, že zanechává vlasy jakoby obalené voskem (nebo jak bych to popsala, takový je prostě můj dojem), vykouzlí i perfektní objem a to POZOR i bez použití fénu a kartáče na vlasy (na to prostě nemám čas)!. Používám šampon, kondicionér, masku a objemovou pěnu a jsem nadšená. Vlasy po umytí nikde nelítají a nemám ani pocit, že bych měla takové chmýří na hlavě, jako ve skutečnosti mám.


A protože jako bloger dostávám spoustu příležitostí vyzkoušet nové produkty, nikdy neskončím jen u jedné značky. Při používání šampónů a dalších přípravků vždycky ob jedno mytí používám dvě různé značky. Prostě se mi to osvědčilo a mám pocit, že vlasy si pak tolik nezvyknout a nejsou vůči přípravkům tolik imunní.Druhá značka, kterou jsem si momentálně oblíbila, je Yarok. Využívá pouze rostlinné přísady nejvyšší kvality, její výrobu podřizují co nejvíce ochraně přírody a nedají na ni dopustit ani přední kadeřníci hollywoodských hvězd. Tady používám šampon, kondicionér, tužidlo a bio bezoplachový kondicionér, který sice primárně na objem není, ale funguje perfektně. Chrání vlasy před tepelnou úpravou a zaceluje a pečuje o suché konečky vlasů. Protože se jedná o přírodní kosmetiku, nevytvoříte s ní na hlavě takovou pěnu, na jakou jste možná při mytí hlavy zvyklí. Za to pak vznikne dokonalý objem a účes, který nepotřebuje žádnou další extrémní úpravu. Když používám tuhle značku, používám pak ještě pro finální výsledek žehličku a lak, protože vlasy jsou po těchto přípravcích daleko více jemné a dalo by se možná říct i rozlítanější, než u značky Maria Nila. Protože ale stylingové přípravky používá většina z nás, včetně chlapů, rozhodně to není žádná překážka v tom, abych se jich vzdala. Naopak myslím, že si místo v mé koupelně našly na hodně dlouhou dobu!

SHARE:

1 komentář

 1. Coach Bags Clearance,
  Its beauty and elegance wins your love at first sight.
  Michael Kors Bags Outlet,
  The rich material and exquisite craftsmanship make it hard for you to put your hands off.
  Coach Outlet Clearance Sale,
  It is old-fashioned with its glorious tradition in terms of most luxurious materials, exquisite handicraft, unchanged aesthetic principle etc.
  MK Handbags Outlet,
  All kinds of materials are specially processed to give a buttery soft, supple yet durable finish.
  Coach Factory Outlet,
  It usually takes at least 48 hours for a skilled artisan to hand-make one.
  Cheap Ray Ban Sunglasses,
  They are a top brand of men's and women's shades that is famous all over the world.
  Jordan Shoes For Sale,
  Be it formal shoes, party wear, casual shoes and many more.
  New Air Jordan Shoes,
  The most famous of these are the sneakers and formal shoes.
  Air Force One Sale,
  These are the type of shoes which very well revolutionized the world of shoes with their design, ease of wearing, compatibility and use.

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig