středa, října 18, 2017

TROCHA INSPIRACEhh
Dneska jsem tu s takovou malou inspirací, která by se vám třeba mohla hodit při doplňování šatníku podzimními věcmi. Tak pojďme na to.

Kožešinová vesta: když jsem nedávno zveřejnila outfit s kožešinovou vestu (z umělé kožešiny samozřejmě), strašně vás to zaujalo. Podobnou si můžete pořídit třeba tady.

Barevný kožich: barevný kožich budete letos v zimě nutně potřebovat. Krásný růžový mají třeba V Zaře.

Teplý svetr: teplý oversize svetr je must have každého podzimu. Hodí se k džínám nebo i k holým nohám s vysokými kozačkami. Mrkněte na tento.

Roztrhané džíny: každá z nás potřebuje rozthané džíny, a i když je pravidlem, že ty světlé po létě odkládáme, letos na podzim a v zimě je klidně můžete nosit. Stačí jen vědět, jak je nakombinovat. Mrkněte na Answear.

Džínové šaty: já si letos oblíbila džínové šaty a mám jich několik. Nosím je s rolákem a kazačkami. Miluju třeba tyto.

Pohodlné kotníčkové boty: pohodlné kotníčkové boty jsou základ podzimního šatníku. Zvlášť pokud denně chodíte někam s kočárkem jako já. Za mě třeba tyto ze Zootu budou skvělé.

Velké brýle: brýle přes půlku obličeje jsou skvělé v tom, že když máte nic moc den, nikdo to na vás nepozná. Co třeba Dolce&Gabbana?

Námořnická čepice: námořnické čepice letos oslavily velký comeback, stejně jako barety. Já mám tuhle z H&M a je perfektní!

Tmavá rtěnka: no a tmavá rtěnka už je jen třešničkou na dortu každého podzimního outfitu. Už máte tu svou?

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig