úterý, listopadu 21, 2017

DOKONALÉ ODLÍČENÍ


Nedávno jsme se s mojí kamarádkou, kosmetickou redaktorkou jednoho nejmenovaného časopisu, bavily o tom, jak je to vlastně šílené, kolik produktů nám k otestování chodí. A je to fakt, mně jako blogerce toho chodí skutečně mraky a to nejsem beauty blogerka, takže si ani nedovedu představit, co doma mají právě ty. Mám to ale se značkama, které mi produkty posílají, nastavené tak, že mi prostě chodí novinky a já zveřejňuju jen ty, které mě prostě skutečně baví a hlavně ty, které bych si sama s radostí koupila.


Že spolupracuju s Mixou, to jste už asi všichni zaregistrovali, a vybrala jsem si ji právě proto, že jejich produkty používám už dlouhá léta a navíc mají skvělé věci pro malé děti. A dnes jsem tady proto, abych vám představila mé nejoblíbenější produkty na odličování a na pleť jako takovou.


Když se odličuju, má to několik fází. Nejdřív si ve vaně umyju obličej čistícím gelem, používám konkrétně Hyalurogel, a horkou vodou, a teprve když vylezu, vrhnu se na zbytky make-upu a především oči. Nedovedu si představit, že bych si řasenku a stíny odličovala něčím, co nefunguje na olejové bázi, takže používám skvělý Bi-phase Cleanser, je to dvoufázový odličovat a dám za něj ruku do ohně. Žádná řesenka nemá šanci!


Když je řasenka dole, vrhnu se na zbytky make-upu, se kterými si gel neporadil a sahám po čistící a zmatňující pleťové vodě, konkrétně Alcohol Free Purifying Lotion, která nejenže nádherně voní, ale i chutná :-D. Jako nedávám si ji místo večeře, ale občas se mi dostala na rty a fakt není špatná, je taková sladká :-).


A na odlíčenou pleť si nanáším krém, protože nesnáším, když pleť po odlíčení pne, takže ji potřebuju něčím hydratovat. Od Mixy používám hned několik krémů, ale momentálně si v mém srdci našel místo Hyalurogel Rich. Používím ho jak ráno, tak večer a nijak to nerozlišuju. Pleť je po něm taková krásně mastňoučká, což já strašně miluju.


Snad jsem vás něčím v tomto článku inspirovala a dáte Mixe taky někdy šanci. Stojí za to:-).

SHARE:

Žádné komentáře

Okomentovat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig