pátek, prosince 29, 2017

ČERVENÁ KARKULKA

Bunda: H&M (podobná a ve slevě) / Svetr: Stradivarius / Legíny: Tezenis / Boty: Zara / Čepice: Pieces / Kabelka: Laura Biaggi


Pokud mě sledujete na instagramu, pak už jistě znáte příběh této bundy. Jednoho dne jsem se prostě rozhodla, že ji musím mít, tak jsem hledala celý den na internetu a za rozumnou cenu protě žádnou nenašla. Tu, co jsem chtěla, měli původně v H&M e-shopu, ale beznadějně vyprodanou. To bych ale nebyla já, abych se vzdala. Přestože v kamenných prodejnách nakupuju minimálně, vyrazila jsem na Chodov a štrádovala jsem si to rovnou do H&M. A věřte nebo ne, ona tam byla, ve slevě za půlku, ale s jedním háčkem. Byla ve velikosti 44, což je asi tak o 15 čísel víc, než normálně nosím:-D. Tak jsem si ji ze srandy zkusila a ona padla dokonale. Však ty oversize bundy se teď přeci nosí ne? A od té doby ji mám doma, je perfektní a dokonce i zahřeje!

P.S.: Už chápete, proč se fotím raději ve slunečních brýlích? Protože mi hrozně vadí světlo, tak se bez nich pak na každý fotce mračím.

SHARE:

3 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig