pátek, března 02, 2018

VÁŽNĚ MI BYLO TEPLO...

Bunda: Forever 21 / Džíny: H&M / Boty: Botovo / Kabelka: Laura Biaggi / Rolák: Zara / Brýle: Dolce&Gabbana via Easy Optic / Čepice: Lindex

/ Ph by Jana

Když jsme dneska fotily tenhle outfit, ráno jsem si naivně myslela, že když si vezmu koženou bundu a přes ní přehodím kabát, že to bude OK a že mi bude teplo. No, dost jsem se mýlila, takže fotky byly hotový asi tak za deset vteřin a pak jsme se musely jít ohřát, protože jinak bysme asi zmrzly. Takže březnu zdar a přejme si už jen teplo a sluníčko!

SHARE:

8 komentářů

  1. great outfit.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětSmazat
  2. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

    Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

    OdpovědětSmazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig