úterý, května 01, 2018

FIRST MAY


Strávila jsem se svojí rodinou překrásný dva dny na naší chalupě v Bílkovicích poblíž Vlašimi. Když jsem byla mladší, víkendy na chatě pro mě byly spíš za trest. Teď si ale neskutečně užívám to, že se můžu jen válet, pít kafe, jíst dorty, čekat až mi mamka naservíruje oběd a líbat se svým manželem, zatímco nějaká z babiček hlídá naše rozdováděný dítko. Večer si pak rozděláme oheň, opečeme buřty a probereme všechno, co nás všechny trápí. Je to skvělej pocit, takže pokud i vy máte takový chvilky, važte si jich:-)...

A tady je pár foteček, který jsem za ten víkend udělala. Jsou focený na iPhone a musím říct, že mnohdy je úplně zbytečný zahat s sebou zrcadlovku. Co váš víkend?


SHARE:

6 komentářů

 1. Your daughter is getting so big.

  http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, takový článek s fotkami z uplynulých dní bys mohla dělat častěji :))

  OdpovědětVymazat
 3. Both things are possible if you carry Michael Kors Handbags Wholesale. If you are a woman who goes for innovative designs, a designer Michael Kors Bags On Sale is perfect for you. Offering a huge selection of chic purses, handbags, shoes and accessories, Michael Kors Outlet Online Store celebrates womanhood in an entirely unique way. Michael Kors Factory Outlet Online Store At Wholesale Price are one of the most sought-after handbags worldwide. We all agree that diamonds are a woman's best friend; however Official Coach Factory Outlet Online are absolutely next in line. To Coach Outlet Sale aficionados, don't fret because we have great news: a discount Official Coach Outlet Online isn't hard to find. If you are a smart shopper looking for a good buy and great deals on your next handbag purchase, you can go to Official Coach Outlet Online.

  Friendly Links: Toms Shoes Womens | Toms Clearance

  OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig