úterý, května 29, 2018

LITTLE SUPPORT


O víkendu jsme s manželem a se psem natáčeli reklamní spot pro Šumavu a její okolí, tak jsme si udělali zároveň i pár fotek. A protože mi přišly nakonec docela roztomilý, rozhodla jsem se, že je šoupnu sem na blog. Nejdřív jsem nevěděla, co k nim napsat, pak mi ale přišel jeden moc milý e-mail s přátelskou prosbou o sdílení informací o jednom nově vznikajícím projektu/webu a nápad byl hned na světě. Já ráda pomáhám někomu, kdo se pokouší něco nového vytvořit, a i když můj blog nečte zrovna milion lidí, třeba to zaujme alespoň pár z vás. Tak pojďme na to...


Chcete si koupit nové tenisky ať už na běhání, chození, parádu nebo jakýkoliv jiný sport? Výběr těch správných bot online totiž může být někdy pěkná výzva. Dopředu nevíte, jak vám bude sedět číslování, jak jsou tenisky pohodlné nebo jaké problémy můžou s botou po čase nastat. 

A proto přišel SvětSneakers.cz, web, kde najdete upřímné a užitečné recenze značkových tenisek. Dozvíte se, jak má člověk nakupovat boty přes internet, když neví, jak si boty stojí s číslováním, kvalitou nebo pohodlím. Najdete tu ty nejpopulárnější sneakers a na základě zkušeností stovek zahraničních i českých recenzentů si tak přečtete obsáhlé recenze očištěné od všech nesmyslů. Na webu je aktuálně cca 40 recenzí, což je zhruba čtvrtina toho, co zde do konce léta plánují zveřejnit.


Jak recenze vznikají? Tahle parta nadšenců si nenechává boty zasílat od žádného eshopu, aby pak dělala recenze klasickým způsobem. Když by totiž tenisky recenzovali osobně, recenze by nemohla být plně objektivní. Každý z nás má jiný vkus, jiné proporce noh nebo jinou motivaci, proč si boty kupuje. Berou tedy v potaz zkušenosti všech zahraničních i českých recenzentů, aby se dozvěděli daleko víc. Tím pádem vy zjistíte, jak boty oceňují sportovci, jak na ně pohlíží sneakerheads nebo jaký názor na ně mají lidé, kteří prostě shání jen pěkné a pohodlné tenisky. Jednoduše a ve zkratce, jsou to sebrané recenze z několika ověřených zdrojů a očištěné od nepodstatných informací.


Jak projekt vydělává? Tak jako většina webů, je domluven s několika eshopy na affiliate spolupráci. U každé recenze najdete seznam obchodů, kde jsou dané boty dostupné. Pokud se prokliknete z webu do obchodu a provedete nákup, malé procento z nákupu putuje jako odměna právě k nim. Zboží stojí úplně stejně, v praxi tedy nepocítíte žádnou změnu.


Já sama jsem klikla jako první na Nike Air Max 90, abych zjistila, jak to vlastně funguje a jestli mi to vážně dá všechny informace, které ke koupi potřebuju. Co mě baví je to, že jsem našla informace jak pro, tak proti. Žádnou omáčku a navíc odkazy na videa. Až se já tedy budu rozhodovat pro koupi dražších tenisek, určitě sem zavítám. Držím palce tomuto projektu a snad se i vám budou informace hodit!


SHARE:

2 komentáře

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig