pátek, května 04, 2018

PURE CLAY


Jílové masky mám odjakživa v oblibě, proto když Pure Clay od L ́Oréal Paris přivítala do své čistící rodiny nového člena – modrou šmoulovou masku, hned jsem ji chtěla vyzkoušet a rozhodně nelituju. Tahle je totiž přímo proti černým tečkám, obohacená o výtažek z mořských řas.


Tři očišťující jíly (kaolin, montmorillonit a marocký jíl) se spojily a vytvořily perfektní kombinaci pro rozjasnění, absorbci nečistot a pro pleť s častým výskytem černých teček. Krásně voní a pleť je po ní vážně neuvěřitelně hladká a svěží. Má jen jeden jediný mínus a to ten, že jde relativně špatně dolů.

Pro správný účinek byste ji měly nanést v tenké vrstvě na čistý obličej ideálně dvakrát týdně. Po nanesení ji nechte pořádně zaschnout asi 10 minut. Stojí 299 Kč a seženete ji běžně v drogeriích. Jak se vám líbím jako šmoulinka?:-)


SHARE:

2 komentáře

  1. skúšala som vzorku tejto masky, ktorá bola niekde v časopise, a celkom sa mi zapáčila :) len už mám dlho Mary Kay čiernu masku, tak možno keď ju spotrebujem, tak ju nahradím touto Loréal :)
    MakeupbyVeo

    OdpovědětVymazat
  2. Sounds like a lovely mask.

    http://www.amysfashionblog.com/blog-home/

    OdpovědětVymazat

INSTAGRAM

© Changing room. All rights reserved. kopírování obrázků bez souhlasu autora je zakázáno.
Blogger templates by pipdig